Детально про HearthStone #3

Автор: Тарас Пузак @freexomka

У циклі цих публікацій поговоримо детально про Hearthstone. Інформація надана порталом IHEARTHU.metaranks43 Це щотижневий мета-рейтинг, який надала команда DKMR. Слід знати, що статистика не про те, хто сильніший чи крутіший, а про те, які класи та архетипи їхніх колод є найбільш розповсюдженими в меті. Попри те, що найчастіше найсильніші колоди є найпопулярнішими, так стається не завжди, оскільки це всього лиш частина роботи механізму мети.

У той час, як Чемпіонат Світу з HearthStone не привніс значних інновацій та зрушень сил в меті, сам BlizzCon порадував насправді захопливою новиною: Ґобліни та Гноми  завітають на наші ПК та iPad’и цього грудня, а це означає, що нас очікують серйозні зміни в меті. Доки ми не можемо точно знати, як буде розгортатись ситуація після виходу першого доповнення до HearthStone, оскільки у нас немає інформації про всі нові карти, але ніхто ж нам не заважає порозмірковувати на цю тему.

sheep

Безымянный

Ґобліни та Гноми

Одною із найзахопливіших та цікавих карт є Explosive Sheep. Це сильне раннє створіння проти агресивних колод, особливо проти зоо“-чорнокнижника, гра котрого опирається на захоплення стола багатьма створіннями. Найімовірніше, ця карта добре пасуватиме до контроль“-колод воїнів і паладинів. Воїн має декілька різних Whirlwind“-ефектів, з якими можна буде комбінувати вівцю. Паладин дуже слабкий проти агресивних колод, оскільки не має в своєму арсеналі якихось ранніх карт, що завдають шкоди декільком цілям одночасно. Explosive Sheep владнає цю проблему і дасть йому суттєві шанси на перемогу проти зоо“-чорнокнижника.

Цікаво, що вівця також є картою з передсмертним хрипом. Хоча навряд чи її можна буде використовувати в агресивних колодах з Undertaker’ом, а от як протидія йому — підійде ідеально. Особливе значення має можливість Explosive Sheep завдати три одиниці шкоди підсиленому один раз Undertaker’у: одиниця власної атаки + передсмертний хрип на дві одиниці шкоди.

shredder

Друга цікава карта з Ґоблінів та Гномів“  — Piloted Shredder. Це ще одне потенційно потужне створінням з передсмертним хрипом, яке дозволить зберегти якесь створіння на своїй частині стола, навіть після власної смерті. Параметри 4 одиниці шкоди та 3 одиниці здоров’я для вартості в 4 мани, на перший погляд, роблять його доволі слабким, оскільки будь-яке 3/2 створіння за 2 мани легко може з ним впоратись. Але завдяки своєму передсмертному хрипові Пілотований Шаткувач майже завжди буде картою 2 створіння в одному. Урешті-решт за 4 мани ви доволі часто будете отримувати створіння із загальною сумою характеристик в 12 очок (4/3 + 2/3 або 3/2). Цей передсмертний хрип також робить карту потенційно більш потужною в агресивних колодах, у порівнянні з іншими створіннями за 4 мани (наприклад Chillwind Yeti), за рахунок своє стійкості проти заклять по декількох цілях. Єдина слабкість проти Piloted Shredder’а, через що він, можливо, не зможе створити належний фурор в меті, це саме його слабкість проти 3/2-створінь за 2 мани.

Колода тижня: „Мідрейндж“-мисливець

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Автор: Анна Колінчук

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

Автор: Зімін Антон

swift edge 16 ray lifestyle 04 01

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

Автор: Барлет Ярослав

grounded

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

На столичному автодромі Чайка пройшли змагання Bitlook Virtual Drift

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.bitlook virtual drift 3

Чарівний хаос — Перші враження від Helldivers 2

Автор: Владислав Папідоха

Helldivers 2

Приборкання норовливих. Другий етап KMAMK Ferrari Challenge 2024 відбудеться вже цієї середи!

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Автор: Єрмаков Кірілл

Space Killer

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: