Детально про HearthStone #3

Автор: Тарас Пузак

У циклі цих публікацій поговоримо детально про Hearthstone. Інформація надана порталом IHEARTHU.metaranks43 Це щотижневий мета-рейтинг, який надала команда DKMR. Слід знати, що статистика не про те, хто сильніший чи крутіший, а про те, які класи та архетипи їхніх колод є найбільш розповсюдженими в меті. Попри те, що найчастіше найсильніші колоди є найпопулярнішими, так стається не завжди, оскільки це всього лиш частина роботи механізму мети.

У той час, як Чемпіонат Світу з HearthStone не привніс значних інновацій та зрушень сил в меті, сам BlizzCon порадував насправді захопливою новиною: Ґобліни та Гноми  завітають на наші ПК та iPad’и цього грудня, а це означає, що нас очікують серйозні зміни в меті. Доки ми не можемо точно знати, як буде розгортатись ситуація після виходу першого доповнення до HearthStone, оскільки у нас немає інформації про всі нові карти, але ніхто ж нам не заважає порозмірковувати на цю тему.

sheep

Безымянный

Ґобліни та Гноми

Одною із найзахопливіших та цікавих карт є Explosive Sheep. Це сильне раннє створіння проти агресивних колод, особливо проти зоо“-чорнокнижника, гра котрого опирається на захоплення стола багатьма створіннями. Найімовірніше, ця карта добре пасуватиме до контроль“-колод воїнів і паладинів. Воїн має декілька різних Whirlwind“-ефектів, з якими можна буде комбінувати вівцю. Паладин дуже слабкий проти агресивних колод, оскільки не має в своєму арсеналі якихось ранніх карт, що завдають шкоди декільком цілям одночасно. Explosive Sheep владнає цю проблему і дасть йому суттєві шанси на перемогу проти зоо“-чорнокнижника.

Цікаво, що вівця також є картою з передсмертним хрипом. Хоча навряд чи її можна буде використовувати в агресивних колодах з Undertaker’ом, а от як протидія йому — підійде ідеально. Особливе значення має можливість Explosive Sheep завдати три одиниці шкоди підсиленому один раз Undertaker’у: одиниця власної атаки + передсмертний хрип на дві одиниці шкоди.

shredder

Друга цікава карта з Ґоблінів та Гномів“  — Piloted Shredder. Це ще одне потенційно потужне створінням з передсмертним хрипом, яке дозволить зберегти якесь створіння на своїй частині стола, навіть після власної смерті. Параметри 4 одиниці шкоди та 3 одиниці здоров’я для вартості в 4 мани, на перший погляд, роблять його доволі слабким, оскільки будь-яке 3/2 створіння за 2 мани легко може з ним впоратись. Але завдяки своєму передсмертному хрипові Пілотований Шаткувач майже завжди буде картою 2 створіння в одному. Урешті-решт за 4 мани ви доволі часто будете отримувати створіння із загальною сумою характеристик в 12 очок (4/3 + 2/3 або 3/2). Цей передсмертний хрип також робить карту потенційно більш потужною в агресивних колодах, у порівнянні з іншими створіннями за 4 мани (наприклад Chillwind Yeti), за рахунок своє стійкості проти заклять по декількох цілях. Єдина слабкість проти Piloted Shredder’а, через що він, можливо, не зможе створити належний фурор в меті, це саме його слабкість проти 3/2-створінь за 2 мани.

Колода тижня: „Мідрейндж“-мисливець

Останні статті

GTA IV — найкраща та найгірша гра в серії

Автор: Олег Куліков

Grand Theft Auto IV | GTA IV

Огляд фільму «Темні часи»

Автор: Данило Зозуляк

Темні часи / Darkest Hour (2018)

Парадокс Абрамса. Роздуми про The Cloverfield Paradox

Автор: Володимир Вітовський

Частка Бога / Кловерфілдський парадокс / The Cloverfield Paradox (2018)

Чого чекати від Call of Cthulhu (2018)?

Автор: Анна Павленко

Call of Cthulhu (2018)

Результати 90-ї премії Американської кіноакадемії “Оскар”

Автор: Владислав Папідоха

Oscars

Підсумки 21-ої церемонії нагородження D.I.C.E. Awards

Автор: Владислав Папідоха

Ретро-огляд Pirates! Gold

Автор: Андрій Нагорний

Pirates! Gold (1993)

Звіт з DevGAMM Kyiv 2018

Автор: Макс Калашник

DevGAMM Kyiv 2018