Детально про Hearthstone #4

Автор: Тарас Пузак @freexomka

У циклі цих публікацій поговоримо детально про Hearthstone. Інформація надана порталом IHEARTHU. Це щотижневий мета-рейтинг, який надала команда DKMR. Слід знати, що статистика не про те, хто сильніший чи крутіший, а про те, які класи та архетипи їхніх колод є найбільш розповсюдженими в меті. Попри те, що найчастіше найсильніші колоди є найпопулярнішими, так стається не завжди, оскільки це всього лиш частина роботи механізму мети.

hunter

Мисливець: Мисливець залишає за собою постійну першість в конкурентних щаблях мети. Останні варіанти колод будуються на Explosive Trap та Wolfrider, щоб отримати перевагу в дзеркальному матчі. Отож пам’ятайте, якщо ваш противник використовує Explosive Trap, то це більш агресивна збірка Мисливця, ніж завжди.

warlock

Чорнокнижник: Так само, як і Мисливець, Чорнокнижник продовжує утримувати за собою постійну другу сходинку. Більшість Чорнокнижників грають „зоо“-колодами через їхню ефективність і відсутність гідних відповідей суперників проти такого архетипу. Велика кількість гравців кладуть у свою „зоо“-колоду хоча б одну Ironbeak Owl, щоб можна було протистояти Undertaker’у та таунтам. Багато хто вважає, що зоопарки будуть найкращими колодами для агресивної Mechwarper та заповнення столу іншими механізмами, після релізу Ґоблінів і Гномів. „Генд“-Чорнокнижник досі — дуже потужний архетип, але через Мисливця йому ніяк не вдається посісти першість у меті. Деякі збірки „генд“-колод замінюють другого Defender of Argus на другий Hellfire, щоб мати змогу краще протистояти агресивним колодам і контролювати стіл.

rogue

Розбійник: Розбійник бачив сплеск популярності на сходах мети після його успіху на чемпіонаті світу. Це гідний противник Священникові та сильним „зоо“-колодам, також Розбійник може попсувати нерви Мисливцям своїм Sap, проти таких карт як Savannah Highmane. Мисливець залишається заклятим ворогом Розбійника та „генд“чорнокнижника. Диво“-Розбійник буде продовжувати своє існування допоки середовище мети буде до нього сприятливим.

priest

Священик: Священик — ще один сильний гравець на щаблях мети. Завдяки картам, що дозволяють повністю чистити стіл, Священик гідно виступає проти все тих же „зоо“-колод, і Мисливців. Багато Священиків кладуть у свої колоди Harrison Jones, що дуже допомагає проти Воїнів, Мисливців і Розбійників. Граючи проти священика, очікуйте, що у нього обов’язково буде хоча б один Shadow Madness та один Mind Control.

warrior

Воїн: Воїн часто бачить короткі сплески популярності через його вміння добре протистояти Мисливцеві. І особливо сильно це проявляється проти нових варіацій колод Мисливців з Explosive Trap. Воїн знайшов своє місце в меті, але швидко був скинутий „зоо“-Чорнокнижником, „Диво“-Розбійником і Священиком. Більшість Воїнів створюють свої колоди таким чином, щоб можна було протистояти Мисливцям, тому в матчі проти воїна очікуйте такі карти як: Unstable Ghoul, Cleave і WhirlwindHarrison Jones також все частіше можна побачити в „контроль“-колодах Воїнів, оскільки це прекрасна карта проти Мисливця та інших класів, які використовують зброю. У пізніших колодах можна спостерігати таку карту, як Baron Geddon, яка є потенційною зброєю проти „зоо“-архетипів.

druid1

Друїд: Швидким та Рамп Друїдам треба бути більш розсудливими, щоб зберегти своє місце в меті. Друїду тепер набагато легше грати проти Мисливців, оскільки їхній новий вид колод не передбачає наявності таких карт, як Freezing Trap та Savannah Highmane. Оскільки Freezing Trap дуже часто руйнувала всі плани Друїда, повертаючи в руку вельми сильних створінь. У той час, як новий Мисливець ще може позмагатися із Друїдом, то старіші версії Мисливців з Savannah Highmane в колодах дають час Друїдам на стабілізацію в меті. Дайте Друїду шанс для виходу на перші сходинки, доки Мисливці залишились без Freezing Trap.

Безымянный

shaman

Шаман: Шаман втратив дуже багато, відколи Мисливці перейшли на колоди з Explosive Trap. Будуючи свою тактику на абсолютному контролі стола та не маючи жодної карти, яка б відновлювала життя, Шаман неймовірно страждає від Мисливця. У зв’язку з появою у Воїнів Harrison Jones, повернення у шаманів подвійного Doomhammer малоймовірне.

mage

Маг: Мага не часто можна побачити в іграх на рангу легенда. Фрост“-Маг сильний проти багатьох колод, котрі повільно захоплюють контроль над столом, але слабкий проти сильних як ніколи Мисливців. „Секрет“-Маг популярніший за „Фрост“-Мага, але такий же слабкий проти Мисливця. Зараз дуже мало Мисливців кладуть у свої колоди Flare, тому Маг може бути доволі хорошим вибором у цей час.

paladin

Паладин: Паладин залишається найменш популярним вибором у цій меті. „Контроль“-Паладинам дуже важко вибитися до рейтингової верхівки. Агро“-Паладин не показує себе з доброго боку ще з самого початку бета-тестування. Нова карта Muster for Battle може все змінити. Цей спел обов’язково міститиметься у всіх можливих колодах Паладинів.

Колода тижня: Диво-Розбійник

Напевне вам цей варіант „Диво“-колоди здасться доволі стандартним. Тримайте ворожу частину столу чистою, відтинайте будь-які спроби натиснути на вас та не забувайте набирати карти за допомогою Gadgetza Auctioneer, або будь яким іншим способом. Після чого ставте на стіл найбільш ефективні створіння, використовуйте проти свого ворога всі дешеві „ремувал“ карти, які залишилися, та закінчіть бій комбінацією Leeroy Jenkins+ Shadowstep + Cold Blood. Спробуйте цю колоду в рейтингових іграх, та скажіть в коментарях як вона вам.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Автор: Анна Колінчук

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

Автор: Зімін Антон

swift edge 16 ray lifestyle 04 01

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

Автор: Барлет Ярослав

grounded

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

На столичному автодромі Чайка пройшли змагання Bitlook Virtual Drift

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.bitlook virtual drift 3

Чарівний хаос — Перші враження від Helldivers 2

Автор: Владислав Папідоха

Helldivers 2

Приборкання норовливих. Другий етап KMAMK Ferrari Challenge 2024 відбудеться вже цієї середи!

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Автор: Єрмаков Кірілл

Space Killer

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: