Детально про Hearthstone #6

Автор: Тарас Пузак @freexomka

У циклі цих публікацій поговоримо детально про Hearthstone. Інформація надана порталом IHEARTHU. Це щотижневий мета-рейтинг, який надала команда DKMR. Слід знати, що статистика не про те, хто сильніший чи крутіший, а про те, які класи та архетипи їхніх колод — найбільш розповсюджені в меті. Попри те, що найчастіше найсильніші колоди — найпопулярніші, так стається не завжди, оскільки це лише частина роботи механізму мети.

hunter

Мисливець: Ні для кого не секрет, що Мисливець, як і його два потужних архетипи — „аґро“ та „мідрейндж“, — залишаються самими популярними в рейтингових іграх. Щоб визначити, який саме проти вас грає Мисливець, слідкуйте за картами Wolfrider, Explosive Trap, та Sludge Belcher. Головне питання на сьогодні: чи збереже за собою лідерство Мисливець, після виходу “Ґоблінів та Гномів”? Metaltooth Leaper обіцяє стати неймовірно потужним створінням в механік“-колоді Мисливця, а Steamwheedle Sniper цілком можливо закладе основу для контроль“-архетипу Рексара. Залишилось менше тижня до того, як перше доповнення до Hearthstone струсне мету.

warlock

Чорнокнижник: „Зоо“-архетип продовжує бути один із самих затребуваних шляхів для набору рангів. Особливо це стосується початку і кінця сезону, коли гравці прагнуть підняти свій рейтинг якомога швидше. Ґобліни та Гноми додадуть в гру декілька потужних створінь для ранньої гри, котрі напевне зможуть принести користь для „зоо“-архетипуMechwarper і Clockwork Gnome виглядають особливо смертельно в якості основи для „зоо“-колоди на механізмах. Можливо, одною з головних новин останнього часу стало послаблення Soulfire — тепер він коштує 1 ману. Хоч ця карта і надалі досить потужна, більше не вийде її розіграти на четвертому ході разом із Mountain Giant, якщо ви генд“-Чорнокнижник, або на другому ході в комбінації з яким не будь створінням для контролю столу, якщо ви вибрали „зоо“-архетип. Варто очікувати, що Чорнокнижники передивляться свої колоди після виходу Ґоблінів та ГномівFel Reaver зможе досить суттєво збільшити відносно ранню загрозу, що йде від „генд“-ЧорнокнижникаMal’ganis здатен відродити колоду на демонах, а Darkbomb напевне полюбиться гравцям в якості різностороннього „ремувала“.

rogue

Розбійник: Розбійник став одним з лідерів цього тижня завдяки тому, що гравець SuperJJ102 взяв перше місце Легенди в Європі та Північній Америці колодою з Malygos’ом. Хоч ця колода і була схожа на інші варіації цього архетипуSuperJJ102 вирішив відмовитись від Edwin VanCleef на користь Ironbeak Owl. Ця карта може допомогти в нейтралізації таунтів, але в основному її використовують в якості відповіді на Undertaker’а. Розбійник отримає досить непогані механічні класові карти в Ґоблінах і Гномах. Особливо це стосується Iron Sensei та Goblin Auto-Barber, які повинні створити основу для темп“-колод на механізмах. До речі, не дивлячись на ослаблення, не варто скидати з рахунків Gadgetzan Auctioneer (тепер він коштує 6 мани, замість 5) — запасні деталі за 1 мани допоможуть вам перебрати колоду.

priest

Священик: „Контроль“-колода та колода на передсмертних хрипах продовжують показувати стабільні результати завдяки перемогам над зручними для них суперниками. Ґобліни та Гноми додадуть Священику багато гарних карт. Vol’jin можливо одна із самих сильних класових легендарних карт. Його Battlecry доволі ситуативний, але буде відігравати таке ж, або й навіть більше значення, ніж, наприклад Battlecry у Fire Elemental, але за меншу вартість мани. Поряд з іншими істотами Vol’jin може стати потужною відповіддю на такі карти як, Ragnaros і Ysera та дозволить вам закріпити свої позиції на столі. Shrinkmeister багато хто вважає найкращою звичайною класовою картою і не без причини! Відкидаючи доволі хороші характеристики як для карти за 2 мани, по перше, допоможе в вигідному розміні (на подобі того, як це робить Abusive Sergeant), а по друге, надасть більш широкі можливості в захваті ворожих створінь, картами: Cabal Shadow Priest та Shadow Madness.

warrior

Воїн: Воїнові, з його потужною “контроль“-колодою, немає рівних в рейтингових іграх серед інших повільних архетипів. Проте Ґобліни та Гноми, можуть змінити ситуацію завдяки таким картам як Warbot, Screwjank Clanker та Iron Juggernaut. Останнього так взагалі можна назвати дешевим аналогом Pyroblast, але окрім 10 одиниць шкоди, ця карта дає ще й потужне створіння. Окрім цього, контроль“-Воїни отримають і інші непогані інструменти для протидії суперникам. Йдеться про карти Crush та ShieldmaidenShieldmaiden, до прикладу, має всі шанси стати обов’язковим створінням в контроль“-колоді, так як додаткова броня проти агресивних архетипів, по типу зоо“-Чорнокнижника, ніколи зайвою не буде. В свою чергу Crush, не дивлячись на те, що ця карта набагато дорожче аніж Execute та Shield Slam, варто очікувати в більшості колод Воїна.

druid1

Друїд: Друїди зараз в рейтингових іграх, як правило, надають перевагу швидкому та комбінаційному стилям гри, заснованим на Wild Growths або Echoing Ooozes, відповідно. Grove Tender стане прекрасним доповненням для швидких колод, а також зможе відповісти на ранню агресію супротивника. Крім цього, за допомогою неї можна буде дібрати в руку карту, а це, особливо в кінці гри, ніколи не буває зайвим. У зв’язку з тим, що форми Druid of the Claw тепер класифікуються як „тварини“, можна розглядати Druid of the Fang в якості потужнішої карти на 5 ході. Але якщо ви розраховуєте використовувати цю карту постійно, доведеться додавати в колоду більше тварин. Нова легендарна карта Друїда, Malorne, може стати саме такою твариною. Не варто сумніватись, що вона не лише стане прекрасною підмогою в „контроль“-поєдинках, але й буде основою для багатьох нових стратегій. Сама цікава карта Друїда з Ґоблінів та Гномів  — Tree of Life. Цілком імовірно, що „рамп“-Друїди візьмуть її у свої „важкі“ колоди замість одного Healing Touch. Когось же Tree of Life може надихнути на створення „диво“-колоди, заснованої на Alexstrasza та комбінації Force of Nature + Savage Roar. Не дивлячись на вищеописані нові потужні карти Друїда, не варто скидати з рахунків Mech-Bear-Cat. Його характеристики не найкращі, але гравці напевно знайдуть спосіб обіграти механіку цієї карти з максимальною користю.

shaman

Шаман: Шамана верхом на мурлоках замовляли? Мабуть, Blizzard вирішила зробити Тралла передвісником вторгнення цих істот у гру. Обидві його нові мурлок-карти (Siltfin Spiritwalker та Neptulon) виглядають доволі потужно, і мають всі шанси зробити мурлок-Шамана цілком конкурентоспроможним архетипом в рейтингових іграх. Такі карти як Whirling Zap-o-matic та Dunemaul Shaman, в свою чергу, можуть дозволити створити агресивну колоду, заснованої на Windfury ефекті. Якщо розглядати поточні події, то багато гравців використовують Zombie Chow, аби протистояти ранній агресії суперників.

Maligos

mage

Маг: Маг періодично зустрічається в рейтингових іграх, але доволі рідко. Крім цього, здається, що він отримав найслабші нові класові карти з усіх. Втім, Snowchugger і Goblin Blastmage виглядають непогано, особливо якщо ви плануєте грати агресивним магом на механізмах, але все ж таки вони занадто ситуативні.

paladin

Паладин: Паладин залишається на дні нашого рейтингу, але в Ґоблінах та Гномах йому додадуть кілька цікавих карт. Як ми говорили раніше, карти Muster for Battle та Coghammer — досить гарна підмога для Паладина, яке дозволить побудувати непогану “мідрейндж“ -колоду. Seal of Light і Shielded Minibot стануть незамінними відповідями на ранню агресію противника, адже саме цього і не вистачає нинішньому Паладинові. Варто очікувати, що ми побачимо безліч нових “контроль“  і “мідрейндж“-колод, що включають в себе вищезгадані карти. Quartermaster ж повинен нівелювати слабкість сили героя Паладина, але важко передбачити до якого архетипу підійде ця карта. Втім, ми не сильно здивуємося, якщо в якийсь момент вона справить певний фурор в рейтингових іграх.

Колода тижня: Розбійник з Малоґосом.

Ця колода стала досить популярна останнім часом, і дякувати за це варто гравцеві SuperJJ102, який досяг першого рангів Легенди в Європі та Північній Америці. Як згадувалося раніше, найбільш цікавим зміною, у порівнянні з іншими Маліґос-колодами, стала заміна Edwin VanCleef на Ironbeak Owl. Ця карта взагалі стала дуже затребувана проти агресивних колод та Undertaker’ів. Враховуючи надмірну агро-спрямованість поточної мети, це, безумовно, мудрий вибір. З тих же причин в колоді з’явилися дві копії Fan of Knives.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Автор: Анна Колінчук

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

Автор: Зімін Антон

swift edge 16 ray lifestyle 04 01

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

Автор: Барлет Ярослав

grounded

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

На столичному автодромі Чайка пройшли змагання Bitlook Virtual Drift

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.bitlook virtual drift 3

Чарівний хаос — Перші враження від Helldivers 2

Автор: Владислав Папідоха

Helldivers 2

Приборкання норовливих. Другий етап KMAMK Ferrari Challenge 2024 відбудеться вже цієї середи!

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Автор: Єрмаков Кірілл

Space Killer

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: