Детально про Hearthstone

Автор: Тарас Пузак @freexomka

metareport41

Тепер щотижня на нашому сайті буде виходити ось така статистика по Hearthstone, інформація надана порталом IHEARTHU.

Щотижневий мета-рейтинг який надала команда DKMR. Варто знати, що статистика не про те, хто сильніший чи крутіший, а про те які класи та архетипи їх колод є найбільш розповсюдженими в меті. Не дивлячись на те, що частіше найсильніші колоди є найпопулярнішими, так стається не завжди, оскільки це всього лиш частина роботи механізму мети.

Похмурі справи

Мисливець лідирує вже не один тиждень в рейтингу мети, але головним закулісним персонажем є маленький підступний упир, який смикає за ниточки — Undertaker. Саме він став центральною точкою опори в меті, після його появи в Curse of Naxxramas . Коли ослабили Starving Buzzard, мисливець прокладав собі шлях в рейтингу лише завдяки цій карті, котра також створила еволюцію в зоопарках чорнокнижників та була каталізатором для сплеску популярності священника. Саме такі потужні класові карти як Webspinner та Dark Cultist роблять сильним Undertaker’а, якого розігрують під час першого ходу. А Haunted Creeper допомагає в цьому іншим класам, таким як чорнокнижник та шаман, але лише під час другого ходу.

metadeckreport41

Найчастіше для того, щоб перемогти мисливця в даній меті, потрібно лише позбутись його надокучливого Undertaker’а. Це здається досить складною справою, але насправді досить лише відповісти мисливцю-трунарю на перший хід, або на його другий хід з монетою та передсмертним хрипом. Деякі класи самі по собі мають кращі контрзаходи, аніж інші. Воїни мають Fiery War Axe — один з найчастіших і найефективніших способів боротьби з Undertaker’ом. Ця зброя одна з декількох карт за дві мани чи менше, яка здатна вбити Undertaker’а з трьома одиницями життя на своєму ході. Іншим раннім контрзаходам воїна, наприклад Cleave або Cruel Taskmaster, потрібна деяка допомога, щоб розправитись з раннім Undertaker’ом. Напевне у шамана є найбільше контрзаходів: Rockbiter Weapon, Lightning Bolt, та в деякій мірі Earth Shock. Священник часто виживає завдяки Dark Cultist’у в середині гри, чи Auchenai Soulpriest і оговтується завдяки своїй силі героя. І не дивно, що саме ті класи, які можуть дати гідну відповідь Undertaker’у, стають лідерами в меті.

Zombie Chow — цікава нейтральна відповідь Undertaker’у, самі завдяки цій карті ми можемо спостерігати ріст друїда в меті цього тижня. Зомбі дає контроль-колоді велику перевагу на ранніх стадіях гри, його можна обміняти на одне-два створіння під час бою з агро-колодою противника. Контроль-колоди зовсім не бояться задіяння дешевих карт з передсмертним хрипом, оскільки такі колоди створені для перемоги над ворогом на ранній стадії гри. «Рамп»-колода друїда, яка використовує Zombie Chow стала популярною в рейтингових матчах, завдяки відомим стрімерам, також ця колода гідний суперник мисливцеві. Зомбі під час першого ходу, а далі Innerate + Keeper of the Grove — смертельна суміш для мисливця.

В міру того, як гравці адаптуються до гри проти мисливця та Undertaker’а такими картами як Zombie Chow, мета продовжує змінюватись і показує більше цікавих колод.

Колода тижня

Пропонуємо вашій увазі потужну колоду воїна, котру використовує Sjow в своїх рейтингових іграх для досягнення легенди першого ранку. Складається вона з основних карт воїна та декількох сильних технічних карт для даної мети. Колода створена для розгрому мисливця і якщо ви хочете навчитись грати нею, радимо вам подивитись записи Sjow кінця жовтня.

Останні статті

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

Автор: Віталій Тарнавський

Народження легенди: Історія Atari 2600

Автор: PlayUA

Атарі 2600

Оприлюднено списки номінантів літнього сезону Indie Cup

Автор: Сергій Мельник

Indie Cup S’20

Падіння у воронячу нору. Огляд гри Creaks

Автор: PlayUA

Creaks

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

Автор: Олег Куліков

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Автор: Віталій Тарнавський

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

Автор: Віталій Тарнавський

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Автор: Владислав Папідоха

Захисник вогню. Том 2