Детальний опис сезонної перепустки Tom Clancy’s The Division

Учора компанія Ubisoft (віднедавна щедра на прес-релізи) оголосила повний перелік усього контенту, який отримують після релізу і з плиному часу усі власники сезонної перепустки до Tom Clancy’s The Division. Юбіки запевняють, що прагнуть підтримувати зацікавлення грою після проходження основної сюжетної кампанії, проте цей план сезонної перепустки скидається радше на звичайний розклад доповнень типової ММО, лиш дуже куций і невиразний.

2e328649-e297-4fbb-b1d3-f5c4d8d605c9

Отож, щойно гра вийде у березні, усі власники абонементу отримають… дводульний обріз! А також набір унікальних виглядів спорядження і зброї. А пізніше будуть спеціальні щомісячні події і унікальний хабар здобич.

Крім того у планах Ubisoft три великі ігроладно-сюжетні доповнення.

  1. «Під землею» — відкриє доступ до підземки Нью-Йорка. Дослідити андеґраунд «Великого яблука» можна буде у товаристві трьох дружбанів.
  2. «Виживання» — суттєво погіршить умови в різних місцинах гри і вам доведеться виживати на будь-яку ціну. Довше прожив — більше файничок заробив.
  3. «Останній кордон» — про це доповнення можна лише будувати припущення з погляду на назву, адже про нього поки що нічого невідомо. Хочеться вірити, що це буде щось про оборону або штурм фортифікаційної споруди. Можливо, йдеться про прорив назовні (привіт Снейку із «Втечі з Нью-Йорка»).

Протягом усього циклу життя гри виходитимуть також безкоштовні доповнення, які отримають усі, хто придбають „ванільну“ версію гри. Одним із таких доповнень буде новий режим «Групові операції», у якому ватага з чотирьох бійців досягатиме успіху завдяки злагодженим діям.

Сьогодні починається умовно відкрите бета-тестування Tom Clancy’s The Division, тож радимо спробувати іграшку перед придбанням, аби розібратися, що воно таке насправді. А реліз запланований на 8 березня цього року для PC і PS4.

Читайте також

Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Civilization 6 отримає нові доповнення

Що ми дізналися з прев’ю The Last of Us Part II

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Cюжетний трейлер і скріншоти Wolfenstein: Youngblood

В’єтнамські флешбеки, інсектоїди з Марсу і Ваас у сезонній перепустці Far Cry 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: