web analytics

Детальний опис сезонної перепустки Tom Clancy’s The Division

Учора компанія Ubisoft (віднедавна щедра на прес-релізи) оголосила повний перелік усього контенту, який отримують після релізу і з плиному часу усі власники сезонної перепустки до Tom Clancy’s The Division. Юбіки запевняють, що прагнуть підтримувати зацікавлення грою після проходження основної сюжетної кампанії, проте цей план сезонної перепустки скидається радше на звичайний розклад доповнень типової ММО, лиш дуже куций і невиразний.

2e328649-e297-4fbb-b1d3-f5c4d8d605c9

Отож, щойно гра вийде у березні, усі власники абонементу отримають… дводульний обріз! А також набір унікальних виглядів спорядження і зброї. А пізніше будуть спеціальні щомісячні події і унікальний хабар здобич.

Крім того у планах Ubisoft три великі ігроладно-сюжетні доповнення.

  1. «Під землею» — відкриє доступ до підземки Нью-Йорка. Дослідити андеґраунд «Великого яблука» можна буде у товаристві трьох дружбанів.
  2. «Виживання» — суттєво погіршить умови в різних місцинах гри і вам доведеться виживати на будь-яку ціну. Довше прожив — більше файничок заробив.
  3. «Останній кордон» — про це доповнення можна лише будувати припущення з погляду на назву, адже про нього поки що нічого невідомо. Хочеться вірити, що це буде щось про оборону або штурм фортифікаційної споруди. Можливо, йдеться про прорив назовні (привіт Снейку із «Втечі з Нью-Йорка»).

Протягом усього циклу життя гри виходитимуть також безкоштовні доповнення, які отримають усі, хто придбають „ванільну“ версію гри. Одним із таких доповнень буде новий режим «Групові операції», у якому ватага з чотирьох бійців досягатиме успіху завдяки злагодженим діям.

Сьогодні починається умовно відкрите бета-тестування Tom Clancy’s The Division, тож радимо спробувати іграшку перед придбанням, аби розібратися, що воно таке насправді. А реліз запланований на 8 березня цього року для PC і PS4.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Новий вбивця PUBG ? Все про SUPER PEOPLE. Головні механіки та фічі. Офіційний український партнер (Game Story)

super people

Легендарна інді: історія створення Stardew Valley | огляд від Nikattica

stardew valley

Xbox в Україні, черговий скандал з NaVi та Зоряні Війни | Ігрові Нью(д)си від Nikattica

Ігроньюси 8

Чому вовки на кордоні виють та огляд ЄБайрактар від Nikattica

bayraktar play ua

The legend of Zelda: Breath of the wild. Деталі і секрети, які ти не помітив! | Nikattica

legend of zelda facts play ua

Пограв у Hollow Knight? Ти точно щось пропустив! | Деталі гри та дрібка лору від Nikattica

hollow knight facts play ua

Еціо Аудіторе, Ренессанс та асасини… | Історія розробки Assassin’s Creed 2 (Nikattica)

Assassin's Creed 2