Detroit: Become Human, The Invincible — Найкращі знижки на Фестивалі «Динозаври проти роботів» у Steam

У Steam розпочався Фестиваль «Динозаври проти роботів», під час якого усі користувачі онлайн-крамниці можуть придбати безліч тематичних ігор за привабливими цінами. За традицією любителі безкоштовних цифрових дрібничок можуть отримати приємні подарунки у вигляді анімованих наліпки «РОБО-РОДЕО» та двох аватарів «РЕВ ДИНОЗАВРА» і «СИГНАЛ РОБОТА». Фестиваль «Динозаври проти роботів»триватиме до 4 березня 20:00 за київським часом.

Ми відібрали деякі з популярних і цікавих проєктів, які зараз можна придбати за привабливою ціною.

Гра, яка досить довгий час була нездійсненою мрією ПК-ґеймерів, Horizon Zero Dawn Complete Edition (наш огляд ПК-версії) переносить гравців у далеке майбутнє, де людська цивілізація переживає своє друге народження і намагається ужитися з величезними роботичними тваринами, які захоплюють своєю міццю, але водночас і несуть велику небезпеку. Зараз гра продається зі знижкою у 75% за 249 грн, замість 999 грн. На превеликий жаль, друга частина цієї пригоди Horizon Forbidden West (наш огляд) продається за повну ціну в 1699 грн.

Ще один минулий ексклюзив PlayStation 4, Detroit: Become Human порадує гравців захопливим і нелінійним сюжетом, де кожен вибір гравця впливатиме на подальший розвиток подій. У грі є цілих три основних персонажі: андроїди, що тісно вплелися у повсякдення життя людей і виконують різноманітні функції, від роботи на заводах до виховання дітей. Протагоністи порізно починають свій шлях, проте, через обставини світу, їхні лінії життя перетнуться і залежатимуть від вчинків один одного. Гру можна забрати зі знижкою у 60% за 296 грн, замість 740 грн.

Шутер-продовження класичних фільмів про Робокопа RoboCop: Rogue City від польських розробників зі студії Teyon отримав свою першу суттєву знижку у 40%, а його ціна тепер складає 539 грн, замість 899 грн. Гра вийшла у червні цього року і хоча не є ААА-проєктом, все одно була дуже тепло прийнята гравцями, про що свідчать 92% позитивних відгуків у Steam. Гра пропонує оригінальну історію про поліцейського напівлюдини-напівробота, якому належить грубою силою повернути справедливість на вулиці Старого Детройту.

Втім, не забувайте, що його видає Nacon.

Новинка минулого року з атмосферою автопанку The Invincible від польської студії Starward Industries обзавелася скромною знижкою у 25%, а її ціна тепер складає 336 грн, замість 449 грн. Головний герой вчений-астробіолог Ясна, який відправився на планету Регіс ІІІ для проведення наукових дослідів. Проте, після того як весь екіпаж, загадково і безслідно зникає — він вирушає в довгу подорож невідомими і небезпечними просторами, щоб віднайти своїх колег і втрачені фрагменти. Залишившись сам на сам зі своїми думками, герой переосмислить своє життя та піддаватиметься філосовським роздумам про упередження та амбіції, життя та смерть. Гра має 11 кінцівок, які залежатимуть від прийнятих рішень. Також, проєкт має офіційну українську локалізацію тексту.

Завершуватиме нашу добірку гра, де необхідно створити й керувати найвідомішим Парком із динозаврами, Jurassic World Evolution 2 від британської студії розробника і видавця Frontier Developments. Гравцям доведеться контролювати одразу три напрямки розвитку парку: розваги, охорона та наука, щоб довести своє творіння до процвітання та популярності серед відвідувачів. Придбати гру можна з 70% знижкою за 209 грн, замість 699 грн.

Насправді, це лише мала частина того, що представлено на фестивалі, тому можете завітати у Steam і підібрати щось саме для себе.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Dinolords, середньовічна RTS з динозаврами, має RPG-елементи та містобудування

Dinolords

The Callisto Protocol, Victoria 3, Humankind та інші. Оформлюй підписку Humble Bundle та отримуй нові ігри щомісяця

p.ua.humble subs main

Багатокористувацькі шутери, жахастик, метавсесвіт — Добірка безкоштовних VR-ігор у Steam

vr game art

Кооперативну Content Warning безкоштовно роздають у Steam

Content Warning

Deep Rock Galactic: Survivor, Goat Simulator 3 — У Steam триває розпродаж запальних ігор для компанії

Coffee Stain

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

Популярне