Девкіти PS5 Pro й нової Xbox Series вже в розробників

Надійний інсайдер Tez2, спеціалізований на студії Rockstar Games, повідомив про те, що автори Grand Theft Auto вже отримали перші девкіти покращених версій PS5 i Xbox Series. Інший інсайдер, Том Гендерсон, підтвердив цю інформацію, також зауваживши, що більшість великих ігрових студій або вже мають на руках прототипи майбутніх консолей від Sony й Microsoft, або отримають їх на початку наступного року.

Девкіт — спеціальна версія консолі, призначена винятково для розробників. Такі моделі можуть виглядати як-завгодно, і зазвичай вони дуже відрізняються від фінальних варіантів як ззовні, так і всередині. Ігрові студії тестують свої проєкти саме на таких девкітах.

Компанія-виробник електроніки TCL Technology ще у травні спрогнозувала вихід нових ревізій консолей у 2023-2024 роках. Імовірно, оновлені PS5 i Xbox зможуть без будь-яких компромісів запускати нові ігри в режимі 4K/60fps.

Крім цього, зовсім недавно стало відомо про те, що Sony планують випустити нову ревізію PlayStation 5. Ця модель матиме такі ж характеристики, але її вирізнятиме знімний дисковод. При цьому інсайдери наголошують, що на старті продажу (вересень 2023), надійдуть як повні комплекти, так і лише консоль без приводу, але потім Sony зміщуватиме баланс виробництва в бік лише базової консолі, щоби любителі дискових версій потім докуповували оптичний привід окремо. 

Автор: Олексій Куликівський

Читайте також

Microsoft звільнить 10 000 співробітників

microsoft build

KONAMI покаже Metal Gear Solid Remake до кінця зими

Наприкінці січня пройде перший Xbox Direct. Але Starfield там не покажуть

Xbox

Sony й Honda анонсували нову марку електромобілів із PS5 на борту

sony honda afeela 10

Warner Bros. скасовує передзамовлення Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Три наступних гри Bethesda не вийдуть на PlayStation

starfield

Федеральна торгова комісія подала судовий позов, щоб заблокувати угоду між Microsoft та Activision Blizzard

Без назви 2

13 зручностей, які отримає “Відьмак 3” у грудні (не лише на консолях)

The Witcher 3: Wild Hunt

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: