Devolver Digital анонсувала симулятор вʼязня SCUM

Видавництво Devolver Digital анонсувало SCUM, виживастик з відкритим світом від Gamepires і Croteam, розробника The Talos Principle і серії Serious Sam. Іграшка зі сміливою назвою зʼявиться у дочасному доступі для користувачів ПК у 2017 році.

«SCUM — це великий стрибок уперед», зазначив Томіслав Понґрац (Tomislav Pongrac), голова проектів Gamepires. «За основними елементами жанру ховається складна система, що зробить ігролад різноманітнішим».

CqET32sUsAALNVy.jpg large

За сюжетом гри, постіндустріальний світ невтомно потребує видовищ та жадає людської крові, і велет індустрії розваг TEC1, задовольняючи людські потреби, запускає другий сезон їхньої телевізійної сенсації, шоу SCUM. Він перенесе боротьбу з бурхливого Алькатрасу до Баньє-де-Каєнни, повного величі острова, що славиться своєю жахливою історією жорстоких увʼязнень. Там старі улюбленці та нові бранці зіштовхнуться у нещадній битві за життя, славу, подарунки та шанс на життя після смерті.

SCUM — це багатокористувацький виживастик з небаченими можливостями розвитку персонажа, де знання та навички стають основною зброєю для довгочасного виживання. Гравцеві належить поліпшувати базовий стан персонажа за допомогою навичок, щоб керувати всім: від харчування, метаболізму та маси тіла героя до рівня використання зброї, бойового стилю та знань щодо зламу систем безпеки. Успішне використання цих навичок призведе до досягнення найвищих рівнів у цій жахливій телевізійній грі, отримання крутезних подарунків від спонсорів і навіть, якщо ви помрете, воскресіння, подарованого всемогутніми продюсерами шоу.

SCUM базується на рушії Unreal Engine 4 і зʼявиться у дочасному доступі для користувачів ПК у 2017 році. Сподіваймося, що гра не виявиться скамом попри обіцянки розробників.

Читайте також

Отримайте Titan Souls у Steam безкоштовно і назавжди

Titan Souls

Devolver Direct повернеться вже цього тижня

Devolver Digital

Serious Sam 2 отримала оновлення вперше за п’ять років

Serious Sam 2

Serious Sam Collection тепер вийде ще й на консолях

Serious Sam

Серйозний Сем завітає на Nintendo Switch

Serious Sam Collection

Devolver Digital придбала розробників Serious Sam

Огляд The Talos Principle

The Talos Principle

Serious Sam 4 позбулася підзаголовку Planet Badass

serious sam 4

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: