Diablo 2 таки отримає ремастер. І Warcraft 3 також

Кілька днів тому мережею почали ширитися чутки, що Blizzard взялася за ремастер Diablo 2. Вітаю, це не чутки! Ба більше, услід за Diablo 2 перевидадуть і таку бажану спільнотою Warcraft 3!

Підтвердження цьому вдалося знайти на офіційному сайті Blizzard. Компанія шукає нових працівників у свій підрозділ Classic Games, який уже клопотався перевиданням StarCraft, і на двох сторінках прямим текстом вказано, над чим працюватимуть новоприбулі.

Наприклад, на сторінці пошуку старшого інженера-програміста Diablo 2 та Warcraft 3 згадують поруч із уже перевиданою StarCraft, а нижче фраза про відновлення їх величі та легендарного статусу.

Остаточно розвіяла сумніви вакансія дизайнера інтерфейсу, де не менш чітко сказано, що “StarCraft, Diablo і Warcraft чекають, що ви там для них понавигадуєте”, а першим пунктом серед обов’язків іде “перенести дух класичних ігор у нову оболонку”.


Повноцінного анонсу від Blizzard поки що не було, адже описи вакансій натякають на те, що робота над ремастерами тільки-но почалась і ще навіть розробники не до кінця визначилися, які додаткові особливості матиме кожен із ремастерів. Хай там як, а дата релізу перевидань Diablo 2 і Warcraft 3 буде традиційною — “коли все буде готово”.

Читайте також

Atari купує Nightdive Studios

1atari

ГІ*НО: перші враження від Diablo IV

Diablo IV Beta

Олдскульну Little Big Adventure чекає поліпшена графіка і керування у ремастері

Twinsen's Little Big Adventure Remastered

Розробники ремастеру Tales of Symphonia вибачаються за його якість

Tales of Symphonia

У березні пройде відкрите бета-тестування Diablo 4

Diablo IV

Чутки: Diablo IV вийде у квітні

2022 11 07 13.58.31

Чутки: Ремастер Horizon Zero Dawn уже в роботі

У мережу потрапили 43 хвилини ґеймплею Diablo IV

Diablo 4

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: