Diablo 4 змушуватиме щосезону створювати нового персонажа

У блозі Blizzard опублікували щоквартальний звіт, у якому розповіли про контент, що з’явиться у Diablo 4 вже після релізу, який повинен відбутись не раніше 2023 року.

Сезони

У Diablo 4 будуть сезони на зразок Diablo 3. Коли починається новий сезон, всі персонажі з попереднього сезону переходять у вічне царство, де ви можете продовжувати грати, підвищувати їх рівень і збирати здобич. Щоб грати в новому сезоні, ви повинні створити нового персонажа. Ви досліджуватимете функції та контент, додані у гру в новому сезоні, підвищуючи рівень разом з іншими гравцями. Це правило та система очок удосконалення в Diablo IV подбають про те, щоб саме від ваших навичок та вкладених у гру зусиль залежало те, наскільки сильним стане ваш персонаж. Також це дозволить гравцям, які пропустили минулий сезон, змагатись на рівних із рештою.

Новий контент

У кожному сезоні новий ланцюжок завдань дасть вам шанс дізнатися щось нове про світ Санктуарія та місце вашого персонажа у ньому. Сюжет та контент нового сезону дозволять розробникам ввести у гру нових персонажів чи повернути вже знайомих.

Оновлення мети гри

У грі з’являтимуться нові легендарні та унікальні предмети, панелі вдосконалення, гліфи і не тільки, аби мета гри постійно змінювалася, а у гравців з’являлися нові можливості розвитку.

Поліпшення ігрових функцій

Керуючись відгуками від гравців, розробники вирішуватимуть, які оновлення покращуватимуть загальне враження від гри. Проводитимуться голосування, щоб учасники спільноти обрали найпріоритетніші напрямки роботи.

Внутрішньоігрові події

У грі постійно траплятимуться внутрішньоігрові події за якими гравцям варто пильно спостерігати, адже це шанс потрапити у нову пригоду або отримати нагороди. Наприклад, на вихідних може відбутись навала монстрів або з’явитись химерний продавець серед скелі Сухих степів.

Сезонний похід

Як і в Diablo 3 у четвертій частині будуть сезонні походи. Кожен розділ сезонного походу стимулює гравців досліджувати Санктуарій та отримувати нагороди, доступні протягом обмеженого часу.

Сезонна перепустка

У грі буде загальна стрічка нагород з безплатними рівнями для відкриття яких досить просто грати у гру і підвищувати рівень та преміальними рівнями, проте останні не надаватимуть переваг перед іншими гравцями. 

Безплатні рівні пропуску надаватимуть позитивні ефекти всім гравцям. Саме такі ефекти допоможуть підвищити рівень створеного на початку сезону персонажа швидше та зроблять ігровий процес зручнішим. А нагороди преміальних рівнів, такі як декоративні предмети та преміальна валюта, пов’язані головним чином з косметикою у грі. В будь-який момент ви зможете перейти на преміальний рівень нагород, придбавши перепустку.

Магазин

У магазині продаватимуться декоративні предмети за преміальну валюту. Ці предмети розширюватимуть можливості індивідуалізації зовнішнього вигляду персонажів. Жодні з запропонованих у магазині предметів не забезпечують переваг у грі прямо чи опосередковано.

Гравці зможуть без проблем досліджувати світ Diablo 4 не зробивши жодної покупки у магазині.

Предмети для трансмогу із магазину підходитимуть усім персонажам класу. Багато декоративних предметів з магазину призначені лише одного класу, оскільки на персонажах інших класів вони виглядали б недоречно. Після покупки такого декоративного предмета в магазині, ви зможете використовувати його для всіх персонажів певного класу, прив’язаних до вашого облікового запису. Також існуватимуть особливі декоративні предмети, пов’язані з сезонною перепусткою та темою сезону. Вони пасуватимуть персонажам усіх класів.

Читайте також

Яким би ви хотіли побачити наступний StarCraft?

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Velve пропонує $100 мільярдів за Activision Blizzard — у Microsoft шоковані

Activision Blizzard

«Погрози» призвели до закриття Warcraft у Китаї

World of Warcraft wrath of the lich king

Японці за! Microsoft стали ще ближче до мети

ms activision

Розробники Diablo 4 працюють над розв’язанням проблеми з GPU

diablo 4 lilith 2

Усе, що потрібно знати про бету Diablo IV після 20 годин (Артем Лис)

diablo iv thumb 2 2

Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

cod

ГІ*НО: перші враження від Diablo IV

Diablo IV Beta

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: