DICE презентували 5 нових спеціалістів для Battlefield 2042

Раніше ігротворці з компанії DICE вже показували нам 5 спеціалістів, які будуть у прийдешній Battlefield 2042. Та виявляється, що їх буде вдвічі більше, тобто цілих 10! Про це розробники розповіли у межах свого звіту з висновками, зробленими під час бета-тестування проекту.

Нагадуємо, що спеціалісти — це персонажі з унікальним озброєнням та можливостями. Автори гри розглядають їх як нову сходинку в еволюції класичної системи класів серії Battlefield. Використання спеціалістів відкриває нові варіанти розвитку подій під час битв, а комбінації різних спеціалістів з правильною тактикою можуть швидко призвести до успішного результату змагання.

Що стосується висновків, зроблених під час тестування, то розробники планують внести у фінальну версію Battlefield 2042 чимало покращень. Зокрема, вони стосуються оптимізації та покращення зручності використання користувацького інтерфейсу. А ще буде реалізовану кращу візуальну відмінність гравців з протилежних команд. Так користувачі рідше плутатимуть союзників з ворогами. І це далеко не всі майбутні виправлення. DICE зроблять ще чимало балансних та технічних правок.

Нагадуємо, що проект побачить світ 19 листопада на ПК, PlayStation 4|5, Xbox Series X|S та Xbox One. Попереднє замовлення можна оформити просто зараз.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA скасувала шутер про мандалордця від Respawn… але не ігри за ліцензіями Marvel

mandalorian

Electronic Arts витратить 125 млн $ на звільнення 670 працівників

wilson ea

Чутки: Дві наступні Battlefield вийдуть в 2025 році

battlefield 6

Baldur’s Gate 3 i Marvel’s Spider-Man 2 — головні тріумфатори премії D.I.C.E.

125 000 000 $ на смітник — розробники Immortals of Aveum досі не розуміють причини провалу гри

Immortals of Aveum

Серія Battlefield з’явиться на консолях Nintendo, натякнув CEO Electronic Arts

Battlefield

Star Wars Jedi: Survivor отримала «Ґреммі» за найкращий саундтрек

star wars jedi survivor

Глюк у FC 24 дозволяв запросто отримати картку Ліонеля Мессі

p.ua.fc24 messi card

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: