DICE презентували 5 нових спеціалістів для Battlefield 2042

Раніше ігротворці з компанії DICE вже показували нам 5 спеціалістів, які будуть у прийдешній Battlefield 2042. Та виявляється, що їх буде вдвічі більше, тобто цілих 10! Про це розробники розповіли у межах свого звіту з висновками, зробленими під час бета-тестування проекту.

Нагадуємо, що спеціалісти — це персонажі з унікальним озброєнням та можливостями. Автори гри розглядають їх як нову сходинку в еволюції класичної системи класів серії Battlefield. Використання спеціалістів відкриває нові варіанти розвитку подій під час битв, а комбінації різних спеціалістів з правильною тактикою можуть швидко призвести до успішного результату змагання.

Що стосується висновків, зроблених під час тестування, то розробники планують внести у фінальну версію Battlefield 2042 чимало покращень. Зокрема, вони стосуються оптимізації та покращення зручності використання користувацького інтерфейсу. А ще буде реалізовану кращу візуальну відмінність гравців з протилежних команд. Так користувачі рідше плутатимуть союзників з ворогами. І це далеко не всі майбутні виправлення. DICE зроблять ще чимало балансних та технічних правок.

Нагадуємо, що проект побачить світ 19 листопада на ПК, PlayStation 4|5, Xbox Series X|S та Xbox One. Попереднє замовлення можна оформити просто зараз.

Читайте також

Стратегія, шутер і екшн: Respawn розробляє аж 3 нових гри у всесвіті Star Wars!

Battlefield 2042 стане безкоштовною. Це лише питання часу

Battlefield 2042

Для Battlefield 2042 не хочуть створювати чіти

Battlefield 2042

Мільярди голів у FIFA 21 та мільйони нокаутів у UFC 4: EA поділилися статистикою своїх ігор

FIFA 21

Battlefield 2042 активно приходить у форму: Деталі нового оновлення

Battlefield 2042

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

Стрім Battlefield 2042

Battlefield 2042

Позіхи з майбутнього. Огляд Battlefield 2042 (PS4)

Battlefield 2042

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: