DICE презентували 5 нових спеціалістів для Battlefield 2042

Раніше ігротворці з компанії DICE вже показували нам 5 спеціалістів, які будуть у прийдешній Battlefield 2042. Та виявляється, що їх буде вдвічі більше, тобто цілих 10! Про це розробники розповіли у межах свого звіту з висновками, зробленими під час бета-тестування проекту.

Нагадуємо, що спеціалісти — це персонажі з унікальним озброєнням та можливостями. Автори гри розглядають їх як нову сходинку в еволюції класичної системи класів серії Battlefield. Використання спеціалістів відкриває нові варіанти розвитку подій під час битв, а комбінації різних спеціалістів з правильною тактикою можуть швидко призвести до успішного результату змагання.

Що стосується висновків, зроблених під час тестування, то розробники планують внести у фінальну версію Battlefield 2042 чимало покращень. Зокрема, вони стосуються оптимізації та покращення зручності використання користувацького інтерфейсу. А ще буде реалізовану кращу візуальну відмінність гравців з протилежних команд. Так користувачі рідше плутатимуть союзників з ворогами. І це далеко не всі майбутні виправлення. DICE зроблять ще чимало балансних та технічних правок.

Нагадуємо, що проект побачить світ 19 листопада на ПК, PlayStation 4|5, Xbox Series X|S та Xbox One. Попереднє замовлення можна оформити просто зараз.

Читайте також

FIFA 23 не позбудеться лутбоксів… бо гравці їх люблять

FIFA 23

У FIFA 23 також не буде російських команд

FIFA

Понад 700 команд і жіночий футбол: стали відомі подробиці FIFA 23

FIFA 23

Нова Skate буде безкоштовною

skate

У наступній Battlefield знову буде сюжетна кампанія. А ЗСУ?

battlefield

Відчуй себе QA: Відкрито запис на пре-пре-пре-альфа тестування Skate

Skate

Чутки: EA забила на Battlefield 2042 і розробляє нову частину серії

Battlefield 2042

Творці Battlefield 2042 врешті показали наповнення першого сезону

Battlefield 2042

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: