Diluvion — постапокаліпсис на дні океану

Незалежна студія Arachnid Games і видавництво Gambitious Digital Entertainment анонсували пригодницький екшн під назвою Diluvion, кошти на розробку якого було зібрано ще минулого року завдяки успішній Kikstarter-кампанії.

Дія гри відбувається після всесвітнього потопу, де залишки людства намагаються вижити під товщею води, покритою непроникним шаром льоду. Гравцеві належить взяти на себе роль капітана одного з дев’яти підводних човнів, найняти досвідчену або не дуже команду і відправитись на пошуки пригод в безкрайніх водах всесвітнього океану, багатого різними скарбами, гаванями і фракціями.

Також у грі буде можливість облаштувати власну базу, яка дасть змогу отримати більше ресурсів і популярності, залучаючи рідкісних торговців і досвідчених моряків. Під час подорожей гравцям будуть траплятися як ворожі мисливці за ресурсами, так і різноманітні монстри, породжені темними глибинами. Тому чи не основним завданням буде пошук ресурсів для поліпшення субмарини, щоби збільшити власні шанси на виживання у цьому холодному і ворожому світі.

Вихід Diluvion запланований на осінь цього року для ПК і Mac.

Читайте також

Стрім присвячений видавництву Vovkulaka (30.07.2020)

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Nintendo анонсувала Switch Lite

Square Enix E3 за версією PlayUA

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Анонс The Last of Us 2 вже не за горами

Nine Parchments — нова гра від творців Trine

Нове доповнення та PS4-версія для Neverwinter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: