web analytics

DiRT 5 знову перенесли

Щось розробникам DiRT 5 не дуже щастить. Проект вже двічі переносили, і за останніми змінами він мав вийти 16 жовтня, але не судилося. Гру знову перенесли, і вона отримала вже третю дату релізу. Тепер вона вийде 6 листопада. Для Google Stadia, як і раніше планувалося, вихід відбудеться на початку 2021 року.

Розробники нагадали, що усі власники видання Amplified отримають доступ до проекту на три дні раніше,  тобто 3 листопада. А ще ігротворці уточнили, що на PlayStation 5 та Xbox Series X гра з’явиться на початку продажів консолей.

Фанати припускають, що цього разу DiRT 5 перенесли саме для Microsoft, аби її дата релізу збігалася з датою початку продажів консолей компанії. Адже, якщо вірити зливам, то XSX з’явиться на полицях крамниць саме 6 листопада.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Дата виходу, трейлер та ВІАР: купа нових деталей про F1 2022

f1 2022 b

[Запис] ЗСУ-допомагальний стрім Grid Legends

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

Нова GRID Legends від Codemasters вийде у 2022 році

GRID Legends

Генеральний та фінансовий директори покинули Codemasters