E3 2015: Dishonored 2 — усі подробиці і сюжет

115905_3cTH91kUgO_dishonored_5

З нагоди представлення публіці Dishonored 2 на E3 2015 , Bethesda разом з Arkane, опублікували подробиці майбутньої гри.

Опис Dishonored 2, який буде додано до всіх копій гри:

Поверніться у роль асасина, який володіє надздібностями в сиквелі Dishonored. Досліджуйте великий світ у ролі старого знайомого Корво чи в особі Емілі Колдуїн. Обирайте свій стиль гри, поєднуючи екшн від першої особи, потайні вбивства і мобільність головних героїв. Комбінуйте різноманітні інструменти для позбавлення життя ваших ворогів. Не стримуйтеся, залишайте по собі хаос або оберіть спокійніший і непримітний стиль проходження. Ваш вибір вплине на події місій та самої гри.

Також розробники не полінувалися і розповіли нам трохи про сюжет забавки. Події гри розгорнуться через 15 років після  зникнення Лорда Реґента, чуми більше немає в місті. Влада більше не належить імператриці Колдуїн, після чого острови поринули в хаос. Під час гри ви здійсните подорож за межі Данволла. Також у грі будуть нові здібності та спорядження головних героїв.

На початку гри ви будете обирати за кого саме грати і не матимете змоги змінити персонажа по ходу гри. Кожен герой володітиме різними здібностями. Коперативного режиму не буде.

Dishonored 2 — стелс-екшн від першої особи з елементами RPG, події якої відбуваються в стімпанк-версії Вікторіанського Лондона.

Читайте також

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

Fallout 76 — нова частина серії, та ще й мультиплеєрна

Fallout 76

Зустрічайте ігроладний трейлер RAGE 2

RAGE2

Bethesda офіційно анонсувала RAGE2

RAGE2

Краєвиди Саммерсету показали у ігроладному відеоролику TES Online: Summerset

TES Online

Події наступного доповнення TESO розгортатимуться у регіоні Summerset

The Elder Scrolls Online

Metacritic опублікував рейтинг ігрових видавців 2017 року без EA у першій 10-ці

Metacritic

Огляд The Evil Within 2

The Evil Within 2

Популярне