Disney порвали зв’язки зі Скарлетт Йоганссон через судовий позов

Судова тяганина між актрисою Скарлетт Йоганссон та Disney тягнеться щонайменше з липня. Як відомо, контракт виконавиці ролі Наталії Романової сольного фільму персонажу “Чорна вдова” (наш огляд) не передбачав реліз на Disney+ і сильно позначився на тому, які саме гроші за фільм отримає Йоганссон. І було б це рутинним вирішенням внутрішнього конфлікту (в якому юристи копорації, скоріше за все, знайшли б золоту середину), якби Disney не почали б публічно оскражувати слова Йоганссон називаючи її позов “продуманою PR-кампанією” і взагалі перейшло на особистості.

Отут на сторону актриси стала не лише переважна більшість її колег, а ще й акторська профспілка SAG-AFTRA, істотна частина публіки, преса, продюсер Джейсон Блум (який назвав сутичку “екзістенційною” для всієї кіноспільноти) і ще багато хто. Невдоволення і подив висказав навіть керівник Marvel Studios (які самі підпорядковані корпорації Disney) Кевін Файгі. Додав дрова у вогнище ще й вкотре підмічений пресою факт, що Disney платить досить-таки мізерні авторські відрахування людям, які створили персонажів, що вони приносять корпорації мільярди доларів чистого прибутку — сценаристам та художникам оригінальних коміксів Marvel. Постає напрочуд просте питання: якщо гроші отримують не автори персонажів і не актори (які роблять цих персонажів знаменитими) то за які такі заслуги більша частина цих грошей осідає на банківських рахунках копорації та її ради директорів?..

Переважним антагоністом у цій ситуації вбачають виконавчого директора Disney, Роберта “Боба” Чапека. Саме за його рішенням свіжі діснєївські фільми стали викладати практично водночас на Disney+, в намаганнях наздогнати WarnerMedia і їх HBO Max. Хоча наразі жодних офіційних заяв з боків як актриси, так і Disney не було, інсайдерська інформація стверджує, що останні вирішили порвати усі зв’язки з актрисою. І це могло б бути зручно для Disney, адже для Романової її сольний фільм і так планувався як лебедина пісня, але джина вже було випущено з пляшки і про готовність позиватись у суді вже заявила, наприклад, Емма Стоун, яка опинилася у подібній до Йоганссон ситуації виконавши головну роль у фільмі “Круелла” (Cruella). Так чи інакше, але у світі під час та після пандемії багато що у стандартах кіновиробництва, вочевидь, буде переглянуте.

Читайте також

Вийшов (і викликав суперечки) перший трейлер шостого “Сам удома”

Шостий Сам Удома

Оголошено точну дату прем’єри “Книги Боби Фетта”

The Book of Boba Fett, Книга Боби Фетта

Різдвяні пісеньки та сюрпризи минулого: опубліковано трейлер серіалу Hawkeye

Hawkeye

Шостий “Сам удома” нарешті не розчарує. Можливо…

Розпочалися зйомки третього сезону “Мандалорця”

The Mandalorian

Розігруємо мерч фільму “Чорна Вдова”

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Анонсовано другий сезон серіалу Loki

Солодка парочка — Оленка й Наталочка. Огляд фільму «Чорна Вдова»

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: