Disney робить ставку на стрімінгові сервіси, а не кінотеатри

Компанія вирішила кинути більше сил на роботу і покращення власних стрімінгових сервісів Disney+, Hulu та ESPN, на які підписані більше 100 мільйонів людей. Для цього у Disney проведуть реструктуризацію, що означає об’єднання багатьох підрозділів у одну медіагрупу, якою керуватиме Карім Деніел. Контент не лише для кінотеатрів, а й стрімінгу створюватимуть Walt Disney Studios, Marvel Studios, Pixar Animation Studios, Walt Disney Animation Studios, Lucasfilm та інші.

За словами представників Disney, зміни не спричинені пандемією. Вони швидше покликані спростити комунікацію між виробниками контенту і глядачами, а пандемія лише пришвидшила перехід до стрімінгових платформ. Тим паче, на фоні закриття кінотеатрів люди усе частіше обирають Netflix, Disney+ та інші подібні сервіси.

Акції компанії після цієї заяви, до речі, виросли на 5%. Але, за словами генерального директора Disney, це не убезпечить співробітників від хвилі звільнень. Проте вона буде меншою, ніж та, що торкнулася працівників парків компанії кілька тижнів тому.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Спінофф серіалу «ВандаВіжн» отримав дату виходу

aaa

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Disney заявила про намір боротися з шерингом паролів

Disney+

SEGA найняла колишнього директора Disney, щоби краще рекламувати свої ігри

sonic dream team

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Disney інвестував 1,5 мільярда доларів в Epic Games на розробку нових ігор

disney x epic games

Microsoft випускатиме свої ігри на Switch і PlayStation 5. І це правильно

starfield intothestarfield

Дистильована ностальгія. Ретроспектива DuckTales: Remastered

DuckTales: Remastered