Disney робить ставку на стрімінгові сервіси, а не кінотеатри

Компанія вирішила кинути більше сил на роботу і покращення власних стрімінгових сервісів Disney+, Hulu та ESPN, на які підписані більше 100 мільйонів людей. Для цього у Disney проведуть реструктуризацію, що означає об’єднання багатьох підрозділів у одну медіагрупу, якою керуватиме Карім Деніел. Контент не лише для кінотеатрів, а й стрімінгу створюватимуть Walt Disney Studios, Marvel Studios, Pixar Animation Studios, Walt Disney Animation Studios, Lucasfilm та інші.

За словами представників Disney, зміни не спричинені пандемією. Вони швидше покликані спростити комунікацію між виробниками контенту і глядачами, а пандемія лише пришвидшила перехід до стрімінгових платформ. Тим паче, на фоні закриття кінотеатрів люди усе частіше обирають Netflix, Disney+ та інші подібні сервіси.

Акції компанії після цієї заяви, до речі, виросли на 5%. Але, за словами генерального директора Disney, це не убезпечить співробітників від хвилі звільнень. Проте вона буде меншою, ніж та, що торкнулася працівників парків компанії кілька тижнів тому.

Читайте також

Нового “Аватара” відклали. І не лише його

Avatar

Горор у Діснейленді: реклама парку викликала неоднозначні асоціації

Мультсеріал у всесвіті “Зоряних воєн” випустять у 2021 році

Star Wars: The Bad Batch

Діснейленди знову відкриють у липні

The Disney Afternoon Collection. Поностальгуємо?! (Ретро-огляд)

The Disney Afternoon Collection

Другий сезон “Мандалорця” не постраждає через covid-19

Мандолорець

Disney працює над кіноадаптацією мультфільму “Робін Гуд”

Зйомки другого сезону “Відьмака” призупинено через пандемію