web analytics

Disney залишився без метавсесвіту

Стало відомо, що підрозділ, який займався розробкою власного метавсесвіту для Міккі Мауса було розформовано. Закриття відділу провели в рамках циклу звільнень, що ширяться компанією.

Новина про закриття відділу Next Generation Storytelling & Consumer Experiences прийшла від Wall Street Journal, згодом дані підтвердили й у Variety. 50 співробітників звільнили, що може означати одне — компанія більше не зацікавлена цим проєктом або, що більш вірогідно, не змогла добитися того результату, якого очікувала від метавсесвіту. Кажуть, що він (проєкт метавсесвіту) так і не набув чітких рис навіть після року роботи в цьому напрямку. Тому не дивно, що Dinsey вирішив завершити спроби зробити хоча б щось. Однак і це ще не все.

Через економічні труднощі, конкуренцію на ринку та зменшення доходів від кінематографічних зборів очікується, що компанія проведе масову реструктуризацію аби зменшити витрати. За підрахунками компанії це дозволить зекономити близько 5,5 мільярдів доларів, проте це коштуватиме 7000 робочих місць. Кажуть, що наступна хвиля звільнень буде в наступному місяці, а остання — влітку.

Тимчасовий генеральний директор Disney, Боб Айгер, називає все це важкою реальністю, в якій доводиться прощатися з колегами та друзями.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сиквел шутера Aliens Fireteam Elite 2 може вийти в 2025 році

aliens fireteam elite 2

Новий генерал Росс, Семюель Стернс та червоний Галк. Що показали у трейлері фільму Captain America: Brave New World

p.ua.capitan america bnw 12

Disney працює над продовженням «Диявол носить Прада»

p.ua.Диявол носить Прада

«Думками навиворіт 2» зібрав понад мільярд доларів за рекордний період

p.ua.Думками на виворіт 2.1

Ремейк Disney Epic Mickey: Rebrushed вийде у вересні

disney epic mickey rebrushed

Marvel’s Midnight Suns можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

Marvel's Midnight Suns

У якому порядку краще грати в Kingdom Hearts?

Kingdom Hearts

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts