Disney залишився без метавсесвіту

Стало відомо, що підрозділ, який займався розробкою власного метавсесвіту для Міккі Мауса було розформовано. Закриття відділу провели в рамках циклу звільнень, що ширяться компанією.

Новина про закриття відділу Next Generation Storytelling & Consumer Experiences прийшла від Wall Street Journal, згодом дані підтвердили й у Variety. 50 співробітників звільнили, що може означати одне — компанія більше не зацікавлена цим проєктом або, що більш вірогідно, не змогла добитися того результату, якого очікувала від метавсесвіту. Кажуть, що він (проєкт метавсесвіту) так і не набув чітких рис навіть після року роботи в цьому напрямку. Тому не дивно, що Dinsey вирішив завершити спроби зробити хоча б щось. Однак і це ще не все.

Через економічні труднощі, конкуренцію на ринку та зменшення доходів від кінематографічних зборів очікується, що компанія проведе масову реструктуризацію аби зменшити витрати. За підрахунками компанії це дозволить зекономити близько 5,5 мільярдів доларів, проте це коштуватиме 7000 робочих місць. Кажуть, що наступна хвиля звільнень буде в наступному місяці, а остання — влітку.

Тимчасовий генеральний директор Disney, Боб Айгер, називає все це важкою реальністю, в якій доводиться прощатися з колегами та друзями.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Пітер Паркер — усе! Майлз Моралес тепер буде головним Павуком в іграх Insomniac

miles morales

У Marvel’s Spider-Man 2 з’явився свій шматочок України — «Маленька Одеса»

marvel's spider man 2

«Гра, яка нарешті розкрила потенціал PS5»: перші оцінки Marvel’s Spider-Man 2

spider man 2

«Дивовижна Людина-павук. Останнє полювання Крейвена» | Огляд коміксу українською (Третя Паралель)

kraven review thumb

Страйк Гільдії сценаристів офіційно завершено

wga strike

Apple планує придбати Disney. І цього разу все серйозно

apple disney

Відкрито передзамовлення на комікс «Людина-Павук. Війна у місті»

Spider-Man

На San Diego Comic-Con представили нову режисерську версію “Капітана Америки” (але ви навряд бачили і стару)

captain america

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: