Для Red Dead Online нарешті вийшло велике оновлення

Ще не так давно гравці Red Dead Online влаштовували тривалі внутрішньоігрові протести, адже для гри довго не випускали контентних оновлень. Схоже, що ігротворці з Rockstar Games таки почули фанатів.

Для власників гри на усіх платформах вже вийшло оновлення під номером 1.20. Воно додало до гри роль натураліста. Роль можна розвивати за двома сюжетними лініями. Перша з них відносно гуманна — це робота на Гаррієт Девенпорт, для неї вам доведеться присипляти тварин і брати їх зразки крові. Другий варіант розвитку ролі вже не такий гуманний, у ньому вам доведеться працювати на Гаса Макміллана. Для нього треба вбивати тварин і приносити їх шкіру.

Також разом з оновленням було розширено фауну гри, а саме додано додаткові види легендарних тварин, а саме пуми, ведмедя, лисиці, вовка, бізона, лося та бобра. В свою чергу, у кожного виду є три підвиди.

Окрім вищеперерахованого до проекту додали нову зброю. Це покращений лук, та великокаліберна гвинтівка на слона. А ще автори гри додали три щоденних завдання для натураліста, новий батл пас на 80 рівнів, покращений фотоапарат та коня породи “Циганський Коб”.

Читайте також

Resident Evil 7 з’явиться у Game Pass, а RDR 2 покине сервіс

Resident Evil 7

У GTA Online почалася “Літня гулянка”

GTA Online

Роздача GTA V в EGS підвищила продажі гри і встановила нові рекорди Take-Two

grand theft auto iv gta 4

GTA Online та Red Dead Online незабаром отримають великі оновлення

Смерть Red Dead Online, вампіри у Civilization 6, перезапуск Skull & Bones — PlayNews

Red Dead Online

Гравці у костюмах клоунів протестують у Red Dead Online

Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

l.a. noire

Тиждень швидкості у GTA Online: подвійні винагороди і безкоштовні мотоцики

Популярне