Для Red Dead Online нарешті вийшло велике оновлення

Ще не так давно гравці Red Dead Online влаштовували тривалі внутрішньоігрові протести, адже для гри довго не випускали контентних оновлень. Схоже, що ігротворці з Rockstar Games таки почули фанатів.

Для власників гри на усіх платформах вже вийшло оновлення під номером 1.20. Воно додало до гри роль натураліста. Роль можна розвивати за двома сюжетними лініями. Перша з них відносно гуманна — це робота на Гаррієт Девенпорт, для неї вам доведеться присипляти тварин і брати їх зразки крові. Другий варіант розвитку ролі вже не такий гуманний, у ньому вам доведеться працювати на Гаса Макміллана. Для нього треба вбивати тварин і приносити їх шкіру.

Також разом з оновленням було розширено фауну гри, а саме додано додаткові види легендарних тварин, а саме пуми, ведмедя, лисиці, вовка, бізона, лося та бобра. В свою чергу, у кожного виду є три підвиди.

Окрім вищеперерахованого до проекту додали нову зброю. Це покращений лук, та великокаліберна гвинтівка на слона. А ще автори гри додали три щоденних завдання для натураліста, новий батл пас на 80 рівнів, покращений фотоапарат та коня породи “Циганський Коб”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Чутки: GTA VI вийде до березня 2025 року

GTA 6

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

Take-Two подали в суд на Remedy через їхній логотип

remedy and rockstar

Хакера, який злив дані GTA 6, помістили в психлікарню на невизначений термін

p.ua.gta6 lucia