GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

У 2016 році GOG запустив GOG Connect — сервіс, який дозволяв безкоштовно отримати наявну в Steam гру для GOG. Ця функція приваблювала гравців тим, що на додачу до фактично орендованого примірника гри в Steam ви отримували ще й повноцінно придбану версію без DRM, яку могли би завантажити собі на диск, щоби не залежати від пароварні дядька Ґейба.

Однак це працювало, м’яко кажучи, неідеально: велика кількість ігор таку можливість не підтримувала, хоч і продавалася в обох крамницях. І навіть для доступних ігор був ліміт за часом, упродовж якого їх можна було додати до бібліотеки.

Ця можливість уже довго була неактивною, але декілька днів тому користувачі помітили, що згадки про GOG Connect зникли, а адреса колишнього опису сервісу тепер веде на головну сторінку сайту. У коментарі для PC Gamer представник платформи підтвердив, що підтримку було припинено. За його словами, «фактично там уже довго нічого не відбувалося», через що сервіс закрили.

Утім, GOG має й іншу схожу систему. Клієнт GOG Galaxy дозволяє в одному місці синхронізувати й запускати ігри з різних платформ: можна підключити акаунти Steam, EGS та інших сервісів. На відміну від GOG Connect, цей варіант усе ще доступний і працює без таких великих обмежень списку доступних ігор

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost of Tsushima стала найуспішнішою сингловою грою Sony в Steam

Ghost of Tsushima Director's Cut

Steam і Spotify зникнуть з автомобілів американців (так, вони там були)

Spotify

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords