GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

У 2016 році GOG запустив GOG Connect — сервіс, який дозволяв безкоштовно отримати наявну в Steam гру для GOG. Ця функція приваблювала гравців тим, що на додачу до фактично орендованого примірника гри в Steam ви отримували ще й повноцінно придбану версію без DRM, яку могли би завантажити собі на диск, щоби не залежати від пароварні дядька Ґейба.

Однак це працювало, м’яко кажучи, неідеально: велика кількість ігор таку можливість не підтримувала, хоч і продавалася в обох крамницях. І навіть для доступних ігор був ліміт за часом, упродовж якого їх можна було додати до бібліотеки.

Ця можливість уже довго була неактивною, але декілька днів тому користувачі помітили, що згадки про GOG Connect зникли, а адреса колишнього опису сервісу тепер веде на головну сторінку сайту. У коментарі для PC Gamer представник платформи підтвердив, що підтримку було припинено. За його словами, «фактично там уже довго нічого не відбувалося», через що сервіс закрили.

Утім, GOG має й іншу схожу систему. Клієнт GOG Galaxy дозволяє в одному місці синхронізувати й запускати ігри з різних платформ: можна підключити акаунти Steam, EGS та інших сервісів. На відміну від GOG Connect, цей варіант усе ще доступний і працює без таких великих обмежень списку доступних ігор

Читайте також

Dwarf Fortress зібрала $7M за перший місяць оновленої комерційної версії

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Клон Among Us обійшов оригінал за кількістю гравців

goose goose duck

Steam анонсував нову подію — «Фестиваль таємниць»

Sherlock Holmes. Chapter 1

Встигніть отримати Daymare: 1998 безкоштовно на GOG!

Встигніть отримати Worms Revolution Gold безкоштовно на GOG

У Steam з’явилися підсумки року

Steam Replay

Триває зимовий розпродаж у Steam. Гра року усього за 559 гривень

Elden Ring

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: