До Fortnite вторглися прибульці та Рік Санчез

Розробники з Epic Games представили трейлер нового сезону Fortnite — у ньому нам показали сліди позаземної цивілізації, а пізніше і вторгнення прибульців до світу королівської битви.

Жителі острова оголосили війну іншопланетянам, а для її проведення сьомий сезон підготував нову зброю, деталі для її модифікації та можливість керувати зорельотами прибульців. А також скін Супермена й Ріка Санчеза, який виконаний у стилі оригінального мультфільму.

Зрозуміло, із початком сезону стартувала і нова бойова перепустка. Розробники забрали чітку послідовність нагород і відтепер ви самі вирішуватимете, яку річ отримати. Зробити це можна за бойові зірки, що нараховуються під час проходження перепустки. До речі, її головною особливістю став Кімера — іншопланетянин, що змінює свій вигляд. Тож ви зможете створити свого особливого героя, змінивши його очі, голову, колір тощо.

Сьомий сезон другого розділу Fortnite вже почався і триватиме до 12 вересня.

І не забувайте, що ви можете робити покупки у Fortnite із нашим Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви підтримуєте діяльність нашого порталу.

Читайте також

Отримайте підписку Discord Nitro безкоштовно на три місяці

Discord

До Fortnite завітають футболісти з Англії та Німеччини

Harry Kane

ПК-версія Fortnite отримає поліпшену графіку

Fortnite

Epic Games Store роздає Frostpunk

Epic Games Store роздає Among Us

Epic Games Store безкоштовно роздає NBA 2K21

Epic Games Store безкоштовно роздає The Lion’s Song

Epic Games пропонували Sony 200 мільйонів за ексклюзиви PlayStation

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: