До подорожчання квитків на Games Gathering 2018 залишилося мало часу

До Games Gathering 2018 залишився всього місяць, а щоб придбати квитки за старою ціною, $49 стандартний і $79 преміум, й того менше. Щоб придбати зараз і зекономити (не забуватимемо, що зекономлений долар = зароблений долар), ви можете перейти за посиланням.

Преміум квитки відкривають доступ до бізнес-лаунжу, мітинг-системи, та слугують запрошенням на головну вечірку Games Gathering 2018 — Epic Party, що влаштує компанія Epic Games.

Усі відвідувачі, незалежно від типу квитків, зможуть відвідати головну подію ігрової індустрії України — Games Gathering 2018. Площа експозони зі стендами компаній-спонсорів — 5000 квадратних метрів, а окрім неї: 5 лекційних залів, 2 для батлів та по окремому під воркшопи та майстер-класи. На Indie Blast цьогоріч заявлено 100 проектів і очікується понад 2500 гостей — професіоналів ігрової індустрії із 30 країн.

Цього року на конференції буде 9 лекційних потоків: Art, Bussiness, Production, Game Design, QA, Animation, Sound, VR/AR та новинка — Indie. Серед доповідачів будуть такі експерти ігрової індустрії, як: Matthias Develtere/ MashineGames, Stephen Lee/Deca Games, Jama Jurabaev/Lucasfilm, Nicholas Day/Plarium та багато інших. Також гості отримають можливість взяти участь у батлах та виграти цінні призи.

Виставка незалежних відеоігрових проектів Indie Blast, що проводитиметься у рамках конференції Games Gathering 2018, набуде надзвичайних масштабів. Близько 100 команд покажуть свої проекти відвідувачам. А обирати переможців та нагороджувати у різних номінаціях будуть такі помітні компанії, як: Razer, Versum, Indie Prize от Casual Connect, Nordic Games та інші. Окремо слід згадати, що компанія Epic Games оголосила призовий фонд для трьох номінацій у розмірі $9000, які розіграють між командами, чиї творіння базуються на Unreal Engine 4. Дедлайн подачі проектів до 16 листопада, тож не баріться.

Для усіх відвідувачів, що шукають роботу в ґеймдеві, традиційно діятиме Стіна вакансій. На ній рекрутитимуть усі компанії, що навідаються на конференцію. Якщо ж ви самі шукаєте працівників,  то можете розмістити свою вакансію на ній за посиланням.

Читайте також

Містична локація: визначено переможницю арт-челенджу від AB Games, Wacom та Games Gathering

Арт-челендж “Містична локація” від AB Games, Wacom та Games Gathering

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською (Games Gathering 2020)

Онлайн-формат не зашкодив: підсумки Games Gathering 2020

Games Gathering

Зима близько, Games Gathering 2020 теж!

Games Gathering

Як пройшла конференція Games Gathering Odesa 2020

Пакуйте валізи і мерщій на Games Gathering в Одесу

Games Gathering Conference 2020 Odessa

Інтерв’ю з Nintendo пішло не за планом

1-2-Switch / PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: