До подорожчання квитків на Games Gathering 2018 залишилося мало часу

До Games Gathering 2018 залишився всього місяць, а щоб придбати квитки за старою ціною, $49 стандартний і $79 преміум, й того менше. Щоб придбати зараз і зекономити (не забуватимемо, що зекономлений долар = зароблений долар), ви можете перейти за посиланням.

Преміум квитки відкривають доступ до бізнес-лаунжу, мітинг-системи, та слугують запрошенням на головну вечірку Games Gathering 2018 — Epic Party, що влаштує компанія Epic Games.

Усі відвідувачі, незалежно від типу квитків, зможуть відвідати головну подію ігрової індустрії України — Games Gathering 2018. Площа експозони зі стендами компаній-спонсорів — 5000 квадратних метрів, а окрім неї: 5 лекційних залів, 2 для батлів та по окремому під воркшопи та майстер-класи. На Indie Blast цьогоріч заявлено 100 проектів і очікується понад 2500 гостей — професіоналів ігрової індустрії із 30 країн.

Цього року на конференції буде 9 лекційних потоків: Art, Bussiness, Production, Game Design, QA, Animation, Sound, VR/AR та новинка — Indie. Серед доповідачів будуть такі експерти ігрової індустрії, як: Matthias Develtere/ MashineGames, Stephen Lee/Deca Games, Jama Jurabaev/Lucasfilm, Nicholas Day/Plarium та багато інших. Також гості отримають можливість взяти участь у батлах та виграти цінні призи.

Виставка незалежних відеоігрових проектів Indie Blast, що проводитиметься у рамках конференції Games Gathering 2018, набуде надзвичайних масштабів. Близько 100 команд покажуть свої проекти відвідувачам. А обирати переможців та нагороджувати у різних номінаціях будуть такі помітні компанії, як: Razer, Versum, Indie Prize от Casual Connect, Nordic Games та інші. Окремо слід згадати, що компанія Epic Games оголосила призовий фонд для трьох номінацій у розмірі $9000, які розіграють між командами, чиї творіння базуються на Unreal Engine 4. Дедлайн подачі проектів до 16 листопада, тож не баріться.

Для усіх відвідувачів, що шукають роботу в ґеймдеві, традиційно діятиме Стіна вакансій. На ній рекрутитимуть усі компанії, що навідаються на конференцію. Якщо ж ви самі шукаєте працівників,  то можете розмістити свою вакансію на ній за посиланням.

Читайте також

Розробники Hidden City підготували таємничий квест для гостей Games Gathering 2019

Hidden City

Гайда на Games Gathering 2019 разом з PlayUA

Про стенд PlayUA на Games Gathering 2018 та не тільки

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Defenders. AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Duke Nukem. Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв’ю з Владом Плотніковим

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв'ю з Владом Плотніковим (Games Gathering 2018)

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв’ю з Оленою Мась

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв'ю з Оленою Мась (Games Gathering 2018)

Про українську озвучку. Струґачка / Інтерв’ю з Михайлом Карпанем

Про українську озвучку. Струґачка / Інтерв'ю з Михайлом Карпанем (Games Gathering 2018)

Популярне