До подорожчання квитків на Games Gathering 2018 залишилося мало часу

До Games Gathering 2018 залишився всього місяць, а щоб придбати квитки за старою ціною, $49 стандартний і $79 преміум, й того менше. Щоб придбати зараз і зекономити (не забуватимемо, що зекономлений долар = зароблений долар), ви можете перейти за посиланням.

Преміум квитки відкривають доступ до бізнес-лаунжу, мітинг-системи, та слугують запрошенням на головну вечірку Games Gathering 2018 — Epic Party, що влаштує компанія Epic Games.

Усі відвідувачі, незалежно від типу квитків, зможуть відвідати головну подію ігрової індустрії України — Games Gathering 2018. Площа експозони зі стендами компаній-спонсорів — 5000 квадратних метрів, а окрім неї: 5 лекційних залів, 2 для батлів та по окремому під воркшопи та майстер-класи. На Indie Blast цьогоріч заявлено 100 проектів і очікується понад 2500 гостей — професіоналів ігрової індустрії із 30 країн.

Цього року на конференції буде 9 лекційних потоків: Art, Bussiness, Production, Game Design, QA, Animation, Sound, VR/AR та новинка — Indie. Серед доповідачів будуть такі експерти ігрової індустрії, як: Matthias Develtere/ MashineGames, Stephen Lee/Deca Games, Jama Jurabaev/Lucasfilm, Nicholas Day/Plarium та багато інших. Також гості отримають можливість взяти участь у батлах та виграти цінні призи.

Виставка незалежних відеоігрових проектів Indie Blast, що проводитиметься у рамках конференції Games Gathering 2018, набуде надзвичайних масштабів. Близько 100 команд покажуть свої проекти відвідувачам. А обирати переможців та нагороджувати у різних номінаціях будуть такі помітні компанії, як: Razer, Versum, Indie Prize от Casual Connect, Nordic Games та інші. Окремо слід згадати, що компанія Epic Games оголосила призовий фонд для трьох номінацій у розмірі $9000, які розіграють між командами, чиї творіння базуються на Unreal Engine 4. Дедлайн подачі проектів до 16 листопада, тож не баріться.

Для усіх відвідувачів, що шукають роботу в ґеймдеві, традиційно діятиме Стіна вакансій. На ній рекрутитимуть усі компанії, що навідаються на конференцію. Якщо ж ви самі шукаєте працівників,  то можете розмістити свою вакансію на ній за посиланням.

Читайте також

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Defenders. AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Duke Nukem. Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв’ю з Владом Плотніковим

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв'ю з Владом Плотніковим (Games Gathering 2018)

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв’ю з Оленою Мась

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв'ю з Оленою Мась (Games Gathering 2018)

Про українську озвучку. Струґачка / Інтерв’ю з Михайлом Карпанем

Про українську озвучку. Струґачка / Інтерв'ю з Михайлом Карпанем (Games Gathering 2018)

Про розвиток Games Gathering 2018 / Інтерв’ю з Іриною Сьомкою

Про розвиток Games Gathering 2018 / Інтерв'ю з Іриною Сьомкою

Starni Games / Інтерв’ю з Ігорем Тимошенко (Games Gathering 2018)

Strategic Mind: The Pacific. Starni Games / Інтерв'ю з Ігорем Тимошенко (Games Gathering 2018)

Популярне