Valve зловила 40 000 чітерів у Dota 2

Нечесні гравці – це головний біль кожного геймера у багатокористувацьких іграх. Компанія Valve упіймала на гачок 40 000 гравців, які використовували стороннє програмне забезпечення задля переваг над іншими.

Патч створив прихований тип даних у ігровому клієнті, що могли зчитувати лише гравці, які користуються цими вразливостями гри. Подібний honeypot-підхід допоміг компанії бути цілком впевненими, що блокування акаунтів цих гравців було заслуженим, тому, очевидно, більше жодних сторонніх програм, що зчитують інформацію з клієнта гри.

Сподіваємося, хвиля блокувань від Valve хоч трохи змогла деморалізувати користувачів цієї родини чітів, а також залякати тих, хто збирається почати користуватися подібними ПЗ, щоб полегшити розробникам боротьбу із нечесною грою.

Ви можете ознайомитися з гайдом про те, як чесно підвищити рейтинг, а ще подивитися вже тепер класичний веб-серіал “Репортер Dota 2” українською.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Що чекає FACEIT — платформу, яка врятувала матчмейкінг у CS:GO?

faceit

Valve нарешті додали приціл для AWP!

crosshair cs

Український гравець у Dota 2 приєднався до російської команди

resolut1on

Це справжня Dota 3! Оновлення 7.33 кардинально змінило гру

dota 2

Використовуєш чіти — тоді ми закінчили

csounter strike 2

Valve на коні? Анонс Counter-Strike 2 — #PlayNews

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 вийде влітку

countert strike 2

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: