Доктор Хаус та Локі знімуться у шпигунській драмі „Нічний адміністратор“

Знаменитий актор Г’ю Лорі, що зіграв головну роль у серіалі „Доктор Хаус“, збирається знятись у шпигунській драмі  “Нічний адміністратор”, телеадаптацією роману Джона Ле Карре, за сценарієм, що напише Девід Фарр. У списку головних героїв помічений також Том Гіддлстон, відомий за ролями у фільмах серії „Тор“, що скоріш за все зіграє знову ж таки негативного персонажа.

1834257090

У сюжеті, звісно, не обійдеться і без жіночої ролі Софі, хоча хто гратиме, поки що невідомо. Але, як ідеться у романі Ле Карре, опублікованому у 1993 році,  головнийCCIE 400-101 персонаж Джонатан Пайн, британський солдат, що працює нічним адміністратором в розкішному готелі, закохався у жінку, пов’язану із Річардом Онслоу Ропером, торговцем зброєю. У подальшому Софі переповідає Пайну страшні докази злочниу  Річарда, а той у свою чергу передає їхSY0-301 exam своїм друзям у британській розвідці. У цій частині Софі гине, і Пайн розпочинає помсту за Софі.

Сама історія, якщо не читати роман, трішки схожа на фільм „Шерлок Холмс: Гра тіней“, де головні персонажі намагались викрити зловісного Джеймса Моріарті, математичного генія, що планує щось погане для Європи, та світу загалом. Сподіватимемося, що „Нічний адміністратор“ буде наближений до цієї історії, адже Г’ю Лорі, за свої 8 сезонів у серіалі „Доктор Хаус“, спромігся розгадати чимало загадок, а от Том Гіддлстон у фільмі „Тор“, встиг не раз померти, залишившись живим у підсумку.

Читайте також

Усі найголовніші анонси The Game Awards 2022

The Game Awards 2018

Усі переможці The Game Awards 2022

The Game Awards 2022

Офіційний стрім The Game Awards 2022 за версією PlayUA

TGA 2020

Федеральна торгова комісія подала судовий позов, щоб заблокувати угоду між Microsoft та Activision Blizzard

Без назви 2

Отримайте Saints Row IV Re-Elected та Wild Gun Machine безкоштовно та назавжди

saints row 4 re elected epic games store

Dwarf Fortress вийшла у Steam із оновленою графікою та туторіалом

Dwarf Fortress

Розробники Dark Souls заробляють у півтора рази менше, ніж автори Persona

Режисер Days Gone звинуватив SJW-оглядачів у тому, що гра отримала невисокі оцінки

Days Gone

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: