web analytics
1718440506167

Домашній тріумф: Огляд студентського відкритого кубку ЛДУФК з Counter Strike 2

Автор: BenderUA

15 червня у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся відкритий кубок з Counter-Strike 2 серед студентів закладів вищої освіти. Турнір зібрав команди з різних університетів, що забезпечило високий рівень змагань та неабиякий інтерес до події.

У турнірі взяли участь 7 команд, серед яких були:

  • Fire Team (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності)
  • Фенікс, Ветерани (Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного)
  • LDUFK, Shark Team, Ineq (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського)
  • shara113 (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького)

Кожна команда продемонструвала високу майстерність та тактичну підготовку

Турнір підтримали кілька спонсорів, серед яких 2E Gaming, Лімо, ФК Карпати, СпортЕлітБуд, Шувар, Nestle. Завдяки їхній підтримці, переможці та призери отримали нагороди, медалі, цінні подарунки та кубок.

Офіційне визнання кіберспорту в Україні є вагомою подією, що відкриває нові можливості для розвитку цієї індустрії. Воно дозволяє виявляти нових талановитих гравців, підсилювати позиції нових кіберспортивних дисциплін, популяризувати та розвивати кіберспорт у країні. Державна підтримка в цій сфері є необхідною.
Турнірна таблиця після жеребкування виглядала так

Боротьба за перемогу була напруженою. Усі ігри проводилися у серіях BO1, що додавало інтриги та непередбачуваності. Матчі виявились видовищними та цікавими. У півфіналі команди LDUFK та shara113 зійшлися на карті Mirage, де команда LDUFK виявилася сильнішою продемонстувавши високий рівень підготовки команди до турніру. Інший півфінал між командами Фенікс та Fire Team, також на карті Mirage, завершився перемогою Fire Team.

Пряму трансляцію змагань можна було дивитися на офіційному каналі Twitch університету, що дало змогу вболівальникам підтримати свої команди онлайн. Також багато глядачів прийшли до університету, щоб особисто спостерігати за іграми та підтримати гравців. Повний запис змагань можна подивитись за посиланням.

Коментували матчі турніру BEnderUA та BarbieSoSerious

У фіналі зустрілися LDUFK та Fire Team. Команда LDUFK продемонструвала домінування та впевнено перемогла суперника на карті Mirage, завоювавши головний приз турніру. Третє місце посіла команда shara113, яка здолала команду Фенікс на карті Ancient.

Проведення турніру є продовженням політики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з розвитку кіберспорту. Цей турнір став важливою подією для підтримки та розвитку кіберспорту в університеті та в Україні загалом. Він показав, що кіберспорт стає дедалі популярнішим серед молоді і може слугувати платформою для розвитку нових талантів. Успішне проведення таких змагань сприяє популяризації кіберспорту та стимулює молодь до активної участі у таких змаганнях.

Завдяки сучасному комп’ютерному обладнанню в університеті послідовно проведено турнір серед школярів та зараз – серед студентів. Уже сьогодні наявна спеціалізована аудиторія, методичне забезпечення та спортивна спеціалізація кіберспорт, яка готова прийняти нових абітурієнтів!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Як грати в ігри на старому ноутбуці

Автор: PlayUA

01

9 липня 2024 — День жалоби за загиблими під час ракетного обстрілу «Охматдиту». Що можна зробити в цей день?

Автор: Микола Єрьомін

Сонячна Барселона готова прийняти другий етап KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

Автор: Андрій Присяжний

0

Докопатись до дна! Враження від української Codename: Ocean Keeper

Автор: Єрмаков Кірілл

p.ua.codename ocean keeper

Flintlock: The Siege of Dawn, SMITE 2, Anger Foot — Порадник Ґеймера: Липень 2024

Автор: Владислав Папідоха

Flintlock: The Siege of Dawn

Українські голоси та інші подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Автор: Микола Єрьомін

s.t.a.l.k.e.r. 2 heart of chornobyl — the time of opportunities trailer

«Первородний гріх»: Усі подробиці зі зйомок нового «Декстера»

Автор: Микола Єрьомін

Декстер: Первородний гріх

Тарантіно в космосі: усе, що ви могли пропустити в нових трейлерах Star Wars Outlaws

Автор: Микола Єрьомін

Star Wars Outlaws