Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

У пʼятницю інді-розробник із Кривого Рогу Денис Рудий додав свою забавку Heat Guardian до Steam Greenlight. Heat Guardian — стрілянка від третьої особи з оглядом згори, елементами виживання, горору та стелсу в пострадянському апокаліптичному сетинґу.

За сюжетом іграшки холод знищив майже все живе на Землі. Залишки людства намагаються зберегти своє життя в новому світі з обмеженими ресурсами та агресивними мутантами. Завдання гравця — вижити та знайти жаданий притулок, про який складають легенди.

Денис обіцяє нам величезну різноманітність зброї, несподівані зустрічі з іншими вцілілими, драматичну сюжетну гілку, режим тренування та режим арени, в якому гравцеві доведеться тупо вбивати натовпи ворогів.

Забавка розробляється в конструкторі ігор Construct 2. Якщо спільнота Steam схвалить Heat Guardian, україномовна іграшка вийде в трьох версіях: для Windows, GNU/Linux і macOS.

Ви можете завантажити демонстраційну версію гри тут і допомогти ігроробові підкорити Steam, віддавши свій голос за його твір ось тут.

Читайте також

Tukoni – Нова Українська, Неймовірно Красива Гра (OLDboi)

Українські інді ігри існують (Падон)

Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Похмурий point’n’click від українського розробника готується до релізу

Repentant

Гра від українського розробника вийшла після багатьох років розробки

Heat Guardian

Вийшов ігроладний трейлер української Somewhere On Zibylon

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.