Доповнення «Лють стихій» для Neverwinter уже вийшло

New_Armor_10

Після одного перенесення, доповнення «Лють стихій» для екшн-ММО Neverwinter, таки добралося до персональних комп’ютерів. Якщо ви раптом забули, у цьому безкоштовному оновленні гравцям належить встати на захист Протекторату і перешкодити культу Стихій втілити в життя свої зловісні плани.

Тепер максимальний рівень розвитку персонажів збільшився до семидесятого. Шукачі пригод зможуть не тільки підвищити ранг своїх навичок, але й отримають у своє розпорядження нові унікальні здібності. Крім цього, у гравців з’явилася можливість випробувати себе у ролі Паладіна, який стане восьмим ігровим класом.

У цьому шостому доповненні до Neverwinter шукачам пригод належить відвідати чотири локації, які заповнені новими ворогами — слугами Культу Люті Стихій. Також вас чекає приємна зустріч з відомими персонажами всесвіту Dungeons & Dragons  — здорованем на ім’я Мінськ та його постійним напарником космічним хом’яком Бу.

Нагадуємо, що нещодавно гра вийшла у версії для Xbox One. Утім, доповнення «Лють стихій» ще не доступне для консолі, — його розробники обіцяють випустити найближчим часом.

Читайте також

Розробники CS:GO створюють RPG за мотивами Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Найпопулярніші доповнення в PlayStation Store у 2020

Nioh 2

Отримайте безкоштовне доповнення для WarGroove

WarGroove

“Вона має плани на цей жалюгідний світ!” Rage 2: Rise of the Ghosts представляє нового лиходія

Lenovo представляє результати дослідження поведінки та уподобань геймерів

PlayNews #310 — Neverwinter Nights…

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: