web analytics

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

Bethesda продовжує розширювати Starfield і під час презентації Xbox Games Showcase 2024 (наші підсумки) представила перший трейлер масштабного доповнення Shattered Space, яке вийде ближче до кінця року.

Отримуючи таємничі сигнали з покинутої космічної станції, ви знаходите шлях до планети Варуун, яка тривалий час залишається загадкою для більшої частини мешканців галактики. Починаючи дослідження нової локації, ви зустрінетесь з унікальними типами ворогів, фракцією релігійних фанатиків, небезпечними аномаліями й заплутаною історією Варууна. Інакше кажучи, в Shattered Space замість марудного шастання процедурно генерованими місцями марудними локаціями, нас чекатиме один якісно зроблений майданчик для дослідження й пригод, завдяки яким Bethesda й здобула свою славу.

Shattered Space поглибить історію світу й обіцяє стати найголовнішим розширенням для космічної ролівки, яким свого часу було Far Harbor для Fallout 4. Доступ до нього отримають власники преміум видання гри, а до підписки Game Pass додавати розширення не планують. Ціну, дату релізу й більше подробиць розкриють ближче до його виходу .

Також Starfield вже отримала безкоштовне червневе оновлення, що додало нові місії, покращення до зброї ближнього бою, квести по полюванню за головами і офіційну підтримку модифікацій Creation Kit.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Suicide Squad: Kill the Justice League підтримуватимуть ще мінімум пів року

suicide squad harley

Анклав з Fallout: схиблений уряд Америки (Аномальний Притулок)

fallout l1

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Лише третина гравців в Elden Ring зможе почати доповнення Shadow of the Erdtree

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Майбутня підводна екшн гра Ocean Keeper від української студії RetroStyle Games отримала нове оновлення

p.ua.codename ocean keeper

Shadow of the Erdtree додасть до Elden Ring понад 10 нових босів

shadow of the erdtree

ПК-версія The Last of Us Part 2 вже готова і може вийти в 2025

tlou2

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure