Dota 2 нарешті стала простішою для новачків

Для усіх, хто вирішив спробувати мегапопулярну Dota 2, була одна проблема: не зрозуміло що до чого. У грі чимало механік, предметів, персонажів та різних ігроладних нюансів, яким треба довго вчитися, адже одразу їх усі не зрозумієш

Нещодавно світ побачив аніме-серіал за мотивами всесвіту гри від Valve у сервісі Netflix. Розробники впевнені, що мультфільм заохотить чимало користувачів спробувати проект, тож вирішили покращити його приязність по відношенню до новачків. Ні, ігротворці не змінили роботу жодної ґеймплейної механіки і нічого не вирізали. Навпаки, вони нарешті переробили навчання у грі, тепер воно повноцінно знайомить користувачів з усіма базовими аспектами.

Також у Dota 2 з’явився новий режим спеціально для новачків, де можна буде ознайомитися з персонажами та їх вміннями. А ще у якості подарунку усі нові користувачі отримають три місяці підписки Dota Plus безкоштовно.

Система навчання також аналізуватиме ваші дії, і на їх основі даватиме рекомендації. Або ж навпаки — сповіщатиме вас про те, що ви забули виконати певну дію. Наприклад, підняти рівень здоров’я персонажа.

Читайте також

Анонсовано другий сезон аніме за мотивами Dota 2

Як мисливець на драконів та місячна принцеса лотоси рятували: огляд аніме «DOTA: Кров Дракона»

DOTA: Кров дракона / DOTA: Dragon's Blood

У травні в Steam діятимуть знижки на ігри з відкритим світом

Invictus Gaming стають чемпіонами Singapore Major 2021

[ОНОВЛЕНО] Counter-Strike: Global Offensive неочікувано зникла з продажу

Artifact стала безкоштовною, але якою ціною…

А ось і другий офіційний трейлер «Dota: Кров дракона»

Netflix випустить аніме за мотивами Dota 2. Прем’єра — наприкінці березня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: