Dota 2 нарешті стала простішою для новачків

Для усіх, хто вирішив спробувати мегапопулярну Dota 2, була одна проблема: не зрозуміло що до чого. У грі чимало механік, предметів, персонажів та різних ігроладних нюансів, яким треба довго вчитися, адже одразу їх усі не зрозумієш

Нещодавно світ побачив аніме-серіал за мотивами всесвіту гри від Valve у сервісі Netflix. Розробники впевнені, що мультфільм заохотить чимало користувачів спробувати проект, тож вирішили покращити його приязність по відношенню до новачків. Ні, ігротворці не змінили роботу жодної ґеймплейної механіки і нічого не вирізали. Навпаки, вони нарешті переробили навчання у грі, тепер воно повноцінно знайомить користувачів з усіма базовими аспектами.

Також у Dota 2 з’явився новий режим спеціально для новачків, де можна буде ознайомитися з персонажами та їх вміннями. А ще у якості подарунку усі нові користувачі отримають три місяці підписки Dota Plus безкоштовно.

Система навчання також аналізуватиме ваші дії, і на їх основі даватиме рекомендації. Або ж навпаки — сповіщатиме вас про те, що ви забули виконати певну дію. Наприклад, підняти рівень здоров’я персонажа.

Читайте також

Valve анонсували конкурс найкращих скінів у Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Наступний фестиваль демоверсій у Steam відбудеться у жовтні

Steam

Valve анонсували портативну консоль Steam Deck

Стали відомі всі учасники The International 10

Дизайнер першої Half-Life показав ранній прототип гри… у TikTok

Half-Life

The International 10 пройде в Бухаресті у жовтні

Valve випустили оновлення для CS: GO, яке чемно просить не чітерити

У Team Fortress 2 новий рекорд онлайну, без ботів не обійшлося

Team Fortress 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: