DOTA 2 по-західноукраїнськи
А доки ми з вами вантажимо Evolve, у Івано-Франківську відбувається перший великий (за мірками Франика) турнір з DOTA 2. Зараз на лані 8 команд, які пройшли 2 кола відбіркових. На лан-частину зареєструвались 40 команд. В друге коло потрапили 16 команд і на лан відповідно пройшли 8.
Команди що пройшли на лан: Cyberplace(Рівне),Pantheon (Житомир),Litachki (Львів),MalaToMu (ІФ), StIFLER (ІФ),EWFC (ІФ), Targaryens(Львів) i Team Nutrix(ІФ). Ми будемо повідомляти вас про перебіг змагань, а тим часом можете подивитися живу трансляцію турніру.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









