web analytics

Dove та Epic Games виступили проти сексуалізації жінок у відеоіграх

Косметичний бренд Dove у співпраці з компаніями Unreal Engine Epic Games і Women in Games створили рекламний ролик, у якому порушується проблема надмірної сексуалізації жіночих персонажів у відеоіграх.

Рекламу випустили в рамках кампанії Real Virtual Beauty, яка націлена на руйнування стереотипізації жіночої зовнішності у віртуальному світі.

У ролику показується сцена після битви з монстром, коли персонажка повертається до себе в гримерну, знімає надто сексуалізований костюм та змиває мейк. Наступним кроком вона вирішує відмовитись від затісного наряду і для нової гри обирає для себе більш комфортне до тіла вбрання.

Dove вважає, що краса має бути джерелом впевненості, а не тривоги, у кожному аспекті життя, як реального, так і віртуального. Хоча індустрія ігор досягла значних успіхів, щоб стати більш інклюзивною, прогрес потрібно пришвидшити, щоб кинути виклик вузьким визначенням краси, які все ще помітні у віртуальному світі. Разом з партнерами ми сподіваємося реально вплинути на мільйони жінок і дівчат, які проводять свій вільний час за іграми. – сказав віцепрезидент Dove Леандро Баррето.

Бренд також поділився результатами власного дослідження, згідно з яким 60% дівчат і 62% жінок вважають, що вигляд персонажок в іграх немає нічого спільного з жінками та дівчатами в реальному житті. Дослідження також показало, що відсутність різноманітності в образах персонажок впливає на самооцінку понад третини опитуваних. Окрім цього,  з’ясувалося, що 74% жінок бажають більшої інклюзивності для жіночих персонажів у відеоіграх.

Цікаво, а що ви думаєте на рахунок цієї теми? Діліться своїми міркуваннями у коментарях!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

The Outer Worlds та Thief можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.thief

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати метроїдванію Islets

islets

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Deus Ex: Mankind Divided та The Bridge

Deus Ex: Human Revolution

Fortnite все ж вийде на iOS — Apple розблокувала акаунт Epic Games

fortnite