dota pro circuit

DPC-2022: прогнози на завершення сезону

Автор: Заєць Роман

Сьогодні, 3 січня, після новорічної паузи продовжився змагальний DPC сезон. Наразі його відкрив тільки перший дивізіон Китаю, тому це хороша нагода пригадати, що відбулось у не досить популярних регіонах, а саме Південно-Східній Азії, Північній та Південній Америках.

Південно-Східна Азія

Почнемо з азійського регіону, де турнірна таблиця наразі виглядає таким чином:

На перший мейджор від регіону відбираються три колективи, і якщо з першими двома місцями усе зрозуміло (їх отримають BOOM Esports та T1), то за третє місце в групі, яке дає право виступити в стадії Wild Card, боротьба обіцяє бути серйозною. Одразу чотири колективи — Execration, Fnatic, Motivate.Trust Gaming та Team SMG — претендують на третю позицію. Щось прогнозувати і виділяти фаворита з усіх цих команд вкрай складно, бо регіон дуже непередбачуваний. Щоправда, трохи простіших суперників буде мати колектив Team SMG, тож його і поставимо на третє місце.

З претендентами на виліт усе трохи простіше: однозначно в другий дивізіон відправиться TNC Predator, і з високою ймовірністю компанію їм складе OB.Neon, чий вкрай невдалий старт може перекреслити усі сподівання на те, щоб залишитись в першому дивізіоні.

Північна Америка

А от у Північній Америці команди зараз посідають такі місця:

На перший мейджор від регіону зможуть відібратися тільки два колективи, і гарантований фаворит, колектив Evil Geniuses, через невдалий старт опинився у вкрай невигідному становищі. До завершення групового етапу команді доведеться зіграти проти колективів, які наразі займають перші три місця в групі, і бодай одна поразка в цих трьох матчах залишить Evil Geniuses за бортом мейджора. Практично не маю сумнівів, що так і станеться, і на мейджор поїдуть Quincy Crew та Team Undying.

З командами, які покинуть перший дивізіон, не так складно визначитись. Однією з них буде simply TOOBASED, а другою — хтось із пари Black N Yellow / Arkosh Gaming. Та з огляду на суперників, з якими командам доведеться зіграти до завершення групового етапу, це буде саме Arkosh Gaming.

Південна Америка

У південноамериканському регіоні до новорічної паузи команди розташувались таким чином:

Як і в Північній Америці, путівку на мейджор отримають тільки дві найкращих команди в регіоні, і без сумніву, ними стануть колективи Thunder Predator та beastcoast. Малоймовірно, що APU King of Kings, INF.UESPORTS або ж NoPing e-sports зможуть поборотися за перші місця. З претендентами на виліт теж усе зрозуміло: SG esports покинуть верхній дивізіон, іншою ж командою, що не зможе залишитись, стане хтось із пари Hokori / Lava. Більше шансів на те, щоб зберегти прописку в верхньому дивізіоні, віддам колективу Lava.


Своїми прогнозами, думками, та очікуваннями, як розгортатимуться події в згаданих регіонах, діліться в коментарях.

Останні статті

“Сільпо” в стилі S.T.A.L.K.E.R.: Репортаж з відкриття у Києві

Автор: Микола Єрьомін

Сільпо

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

Автор: Лук'янчук Орест

THQ Nordic

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Автор: PlayUA

Їжак Сонік 2

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 08: Resident Evil 4 (2005)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 4

Радянський Союз у руїнах. Інтерв’ю з Дмитром Мартиненком, співзасновником AtomTeam

Автор: Володимир Вітовський

AtomTeam

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Автор: Володимир Бортюк

Saints Row

Плануємо випустити декілька новинок цього літа — Стан справ у видавництва Nasha Idea

Автор: Владислав Папідоха

Чі. Життя однієї киці

Топ-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

Автор: Владислав Папідоха

PlayStation Plus Extra

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: