Team Liquid

DPC регіон Західної Європи. Огляд, підсумки та прогнози за результатами перших матчів

Автор: Заєць Роман

Підбиваємо проміжні підсумки за результатами виступу команд Західної Європи. Матчі в дивізіоні продовжаться 5-го січня, а поки що турнірна таблиця має наступний вигляд.

У підсумку, на перший Major від регіону поїдуть колективи, які займуть перші чотири місця, та будуть розподілені наступним чином:

  • Перше місце  – відразу у стадію плей-офф (Major Playoffs);
  • Друге місце – в груповий турнір (Major Group Stage);
  • Третє та четверте місце – у вайлд-кард турнір за право участі в груповій стадії (Major Wild Card).
DPC 2021/2022

Актуальний стан турнірної сітки в групі Західна Європа

Традиційно огляд розпочинаємо з кінця турнірної таблиці:

Coolguys

Колектив, який піднявся з другого дивізіону, та схоже, що не надовго. Чотири програні матчі із загальним рахунком 1-8 по мапах (єдина перемога в одній мапі із OG, які аж занадто розслабились та повірили в себе). Важко щось сказати про результати гри команди, якщо в перших трьох матчах поразки були без шансів, то в останній грі проти OG колективу вдалось перемогти в другій мапі, та ледь не здобути перемогу і в третій, але спишемо це на недооцінку та самовпевненість хлопців з OG. До кінця сезону три матчі проти Tundra Esports, Team Secret та Nigma Galaxy. Три поразки і максимум одна виграна мапа – все на що може претендувати команда Coolguys. Не думаю, що Новорічна пауза позитивно вплине на гру команди.

Прогноз: 8-ме місце, виліт в другий дивізіон.

 

Nigma Galaxy

Неоднозначні емоції залишив виступ колективу в першій частині групового етапу. Поразки в перших трьох матчах і перемога в останньому проти Team Secret залишають колективу мінімум шансів в боротьбі за вихід на Major. І все ж, якщо після паузи Nigma Galaxy зможе здобути три перемоги у матчах проти Alliance, Team Liquid та Coolguys шанси будуть. Та схоже, що нестабільна гра залишить колектив за бортом першого сезону в сезоні Major-а.

Прогноз: 5-те – 6-те місце, збереження місця в дивізіоні.

Alliance

Після змін у складі, в порівнянні із попереднім сезоном, колектив так і не знайшов свою гру. 1-3 по перемогах (єдина над абсолютним аутсайдером – Coolguys) та 2-6 за виграними мапами. Це геть не той результат, якого очікували фани. Не простий календар, матчі із: Nigma Galaxy, Team Liquid та OG. не залишає шансів на боротьбу за вихід на Major. Головною метою команди має стати збереження прописки у верхньому дивізіоні. Та з огляду на гру, яку демонструють гравці – шансів на це обмаль.

Прогноз: 7-ме місце, виліт в другий дивізіон.

Team Secret

Всього два матчі залишилось у Team Secret до завершення групового етапу. І, якщо команда все ж хоче виступити на Major-і, то не має інших варіантів, як здобувати дві перемоги. Суперники не найскладніші: Team Tickles та Coolguys. При належному налаштуванні та відношенні до гри, потенціал команди дозволяє здобути дві перемоги, щоправда і цього може виявитись замало. Кінець групового етапу для Team Secret буде цікавим та нервовим.

Tundra Esports

Середина групового етапу залишила команду Тундра в середині турнірної таблиці. 2-2 по перемогах, 5-4 по виграних мапах. Стабільна хороша гра і, здавалося б,  колективу зовсім трошки не вистачає, щоб іти з кращими результатами. Три матчі до завершення групового етапу, суперники – Coolguys, OG та Team Tickles. Дві перемоги в цих матчах колектив здобути зобов’язаний. Не здивуюсь і трьом перемогам та путівці на Major.

Прогноз: 2-ге – 3-тє місце, боротьба за Major Group Stage.

Team Tickles

Новачки верхнього дивізіону, Team Tickles, виявились міцними горішками для своїх суперників. Щоправда варто зазначити, що кістяк команди складають колишні гравці із команди Vikin.gg. Результат 3-1 по перемогах, 7-2 по виграних мапах мало хто міг очікувати від колективу перед початком сезону. OG, Team Secret та Tundra Esports залишились у суперниках до кінця групового етапу. Дві, або, за необхідних умов, навіть одна перемога дозволить колективу виступити на першому Major-і. Думаю команді це під силу.

Прогноз: 3-тє – 4-те місце, Major Wild Card.

OG

Оновлений склад дворазових чемпіонів The International приємно здивував своєю грою. Відсутність страху, постійний тиск по всій мапі – здавна притаманний цій команді стиль гри передався і новим гравцям. 3-1 по перемогах, 7-3 по виграних мапах і хороші шанси у боротьбі за путівку на Major. До завершення групового турніру матчі із Team Tickles, Tundra Esports та Alliance. При належному налаштуванні та підході до кожної з цих зустрічей колектив спроможний вирішити поставлені задачі.

Прогноз: 2-ге місце Major Group Stage.

Team Liquid

Зізнаюсь чесно, не очікував таких результатів від Team Liquid. Перше місце в групі, п’ять перемог, 10-3 за виграними мапами. І хто знає, можливо, команда пройде груповий етап без поразок. Alliance та Nigma Galaxy – суперники, яких Team Liquid спроможні обіграти, хоча і однієї перемоги цілком може вистачити для першого місця в групі.

Прогноз: 1-ше місце, Major Playoffs.

***

Діліться в коментарях своїми думками щодо актуального стану турнірної сітки та того, як надалі розвиватимуться події в регіоні.

Останні статті

“Сільпо” в стилі S.T.A.L.K.E.R.: Репортаж з відкриття у Києві

Автор: Микола Єрьомін

Сільпо

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

Автор: Лук'янчук Орест

THQ Nordic

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Автор: PlayUA

Їжак Сонік 2

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 08: Resident Evil 4 (2005)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 4

Радянський Союз у руїнах. Інтерв’ю з Дмитром Мартиненком, співзасновником AtomTeam

Автор: Володимир Вітовський

AtomTeam

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Автор: Володимир Бортюк

Saints Row

Плануємо випустити декілька новинок цього літа — Стан справ у видавництва Nasha Idea

Автор: Владислав Папідоха

Чі. Життя однієї киці

Топ-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

Автор: Владислав Папідоха

PlayStation Plus Extra

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: