Dragon Age 4 зараз на «середині» виробництва

Гарі Маккей, керівник BioWare, повідомив, що наступна гра в серії Dragon Age зараз знаходиться посередині виробничого процесу. Разом з тим, виконавчий продюсер гри, Крістіан Дейлі, повідомив про те, що покидає компанію.

Однак, у офіційному пості на сайті BioWare, спільноту запевняють, що розробка гри йде по плану, не зважаючи на всіх високопоставлених працівників, які покинули студію. Маккей розповів, що план на гру закінчили минулого року, і зараз студія займається створенням світу, персонажів, ігроладних механік, тощо. «Наша команда добре розуміє план виробництва гри та зосереджена на роботі», — повідомив Маккей.

Також у оголошені пообіцяли, що пізніше цього року ми будемо більше чути про Dragon Age 4. Студія, по мірі розробки гри, буде більше спілкуватися зі спільнотою через блог-пости та соціальний контент. Також активніше спілкуватимуться зі спільнотою гравців та збирати їх відгуки, щоб покращити гру.

У оголошені ненароком згадали й про новий Mass Effect, однак нічого нового Маккей не розповів. Він лиш розповів, що зараз команда, якою керує Майк Гембл, діляться ідеями та прототипами для проекту.

Виробництво ААА ігор нового покоління займають багато часу, і ми знаємо, що фанати хотіли б отримати їх якомога раніше. Але нашим пріоритетом номер один має бути якість, і для цього просто потрібен час.

— підсумував Маккей

Читайте також

Ремейк Star Wars: Knights of the Old Republic віддали російським розробникам

star wars knights of the old republic

Сценаристка Deus Ex та Marvel’s Guardians of the Galaxy перейшла в BioWare

Deus Ex: Human Revolution

Dragon Age отримає власну анімаційну адаптацію, а серіал Castlevania — продовження

Dragon Age

Сформовано першу в Канаді відеоігрову профспілку

Keywords Studios

Наступний Dragon Age врешті отримав… підзаголовок?

Dragon Age: Dreadwolf

BioWare досі шукає фахівців для нової Mass Effect. І це бентежить

Star Wars: The Old Republic отримає нове масштабне доповнення

У Mass Effect тепер можна зіграти від першої особи

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: