Drope.me — місце, де розробники та стрімери отримують те, чого бажають

Кожного дня ряди стрімерів збільшуються у геометричній прогресії. І це не погано, адже кожен може знайти для себе контент, який йому до вподоби, тим більше, що тематик та ігор також стає все більше. Чого не так багато — якісного контакту між розробниками та споживачами (стрімерами), який би дозволив обом сторонам отримати те, чого вони хочуть. Так було раніше, тепер є Drope.me — місце, де всі отримують бажане!

Drope.me — українська інфлюенсер-маркетинг платформа, яка об’єднує ігрові компанії, стрімерів та їхні спільноти в перфоманс-маркетинг кампаніях. З новаторським баченням і вдосконаленими функціями Drope.me прагне змінити підхід до ігрового маркетингу.

Платформа пропонує видавцям та розробникам залучати до своїх проєктів велику кількість стрімерів, аби популяризувати його у спільноті. Що стосується самих контентмейкерів — то це можливість для них монетизувати свою діяльність та закладати фундамент для майбутніх колаборацій.

Ми прагнемо до майбутнього, в якому ігрові компанії та мікрострімери гармонійно співпрацюватимуть у win-win сценаріях. За допомогою нашої платформи ми хочемо розширити можливості ігрової індустрії, змінити ландшафт ігрового маркетингу і сприяти утворенню плідних партнерств в ігровій спільноті.

говорить CEO і засновник Drope.me, Дмитро Охрімчук

Після того, як платформу перезапустили, вона отримала нові можливості. Все для того, аби користування нею стало якомога простішим:

  • Можливість запускати перфоманс-маркетинг кампанії за допомогою сотень або тисяч стрімерів одночасно.
  • Платити лише за реальні результати. Наприклад, компанія може поставити завдання «Стрімити гру на Twitch протягом трьох годин» і встановити власну ціну за це, разом із необхідною кваліфікацією стрімера. Drope.me автоматично відстежуватиме виконання завдання та його релевантність, що подадуться в кампанію.
  • Тепер можна взаємодіяти з понад 17 000 Twitch-стрімерів, що допоможуть масштабувати вашу кампанію.
  • Доступна маркетингова аналітика в режимі реального часу, щоб оптимізувати ефективність кампаній.

Тут стрімери зможуть не тільки заробляти, але й отримувати доступ до найновіших ігор, що дозволить створити тонни нового контенту для аудиторії. А це, у свою чергу, дозволить напрацювати зв’язки для подальшої співпраці, що неодмінно приведе до їхнього прогресу та нових висот!

Про глядачів ніхто не забував. Всі вони (ми з вами) зможуть заробляти бали, що конвертуватимуться у грошові нагороди або подарункові картки. Така собі “win-win” ситуація для стрімерів та їх аудиторії. Все це завдяки Drope.me.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Михайло Федоров закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla через зв’язки з росією

Федоров

Розробники New Arc Line прокоментували співпрацю з Fulqrum (екс-1С Entertainment)

newarcline blogroll 1693226634132

Українська Esports Charts анонсувала cтатистичний сервіс DoHuya

dohuya

Leb1ga за 5 годин стріму зібрав 8 млн грн на 3 безпілотники для ГУР

Leb1ga

Twitch запускає нову партнерську програму

Twitch

Twitch частково скасував нові правила розміщення реклами

Twitch паскудить життя стрімерам, ускладнюючи правила розміщення реклами

twitch rules

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб (частина перша)

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: