Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато, й ніхто не знає, хто ж вийде переможцем цього разу. Уже зараз на сайті проекту ви можете проголосувати за свого фаворита. Не зволікайте, адже тільки один із 30 учасників зможе вийти у фінал завдяки підтримці глядачів, 12 інших фіналістів вибиратиме жюрі проекту. Серед гравців другого сезону такі знаменитості як Данило «Zeus» Тесленко, Максим Старосвітський, Олена «Meg» Урусова та Максим Філіпін.

У шоу HyperX «Битви ґеймерів» боротьба між учасниками відбувається в традиційному для реаліті-шоу стилі, який нам продемонстрували в першому сезоні. Щотижня на фіналістів чекають цікаві завдання та конкурси на ігрову тематику. За результатами змагань гравців ставатиме все менше й менше, допоки не переможе найкращий. Проте не варто забувати, що саме від глядачів залежать, хто з конкурсантів отримає приз глядацьких симпатій (надзвичайно цінний, гарантія 100 %). Першу серію шоу ви можете переглянути вже зараз.

Не залишаться без цінних призів і глядачі. Серед тих, хто віддав свій голос, розігруватимуться гарнітури від HyperX. Тому поспішайте вивести обраного вами чемпіона в лідери. Та не забувайте, що шоу HyperX «Битви ґеймерів» виходить щотижня.

Читайте також

Підсумки WEGAME 5.0

HyperX показала ґеймерські новинки на CES 2019

HyperX

HyperX представила інноваційну ґеймерську гарнітуру Cloud Orbit

HyperX Cloud Orbit

Zona51 нарешті у Львові

Шалені знижки у Зона51

Зона51

HyperX та Allied Sports анонсували відкриття HyperX Esports Arena Las Vegas

HyperX Esports Arena Las Vegas

Трощені клавіатури, щасливі обличчя та інші наслідки WEGAME 4.0

HyperX переніс старт продажів ігрової миші Pulsefire Surge в Україні

HyperX Pulsefire Surge

Популярне