Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато, й ніхто не знає, хто ж вийде переможцем цього разу. Уже зараз на сайті проекту ви можете проголосувати за свого фаворита. Не зволікайте, адже тільки один із 30 учасників зможе вийти у фінал завдяки підтримці глядачів, 12 інших фіналістів вибиратиме жюрі проекту. Серед гравців другого сезону такі знаменитості як Данило «Zeus» Тесленко, Максим Старосвітський, Олена «Meg» Урусова та Максим Філіпін.

У шоу HyperX «Битви ґеймерів» боротьба між учасниками відбувається в традиційному для реаліті-шоу стилі, який нам продемонстрували в першому сезоні. Щотижня на фіналістів чекають цікаві завдання та конкурси на ігрову тематику. За результатами змагань гравців ставатиме все менше й менше, допоки не переможе найкращий. Проте не варто забувати, що саме від глядачів залежать, хто з конкурсантів отримає приз глядацьких симпатій (надзвичайно цінний, гарантія 100 %). Першу серію шоу ви можете переглянути вже зараз.

Не залишаться без цінних призів і глядачі. Серед тих, хто віддав свій голос, розігруватимуться гарнітури від HyperX. Тому поспішайте вивести обраного вами чемпіона в лідери. Та не забувайте, що шоу HyperX «Битви ґеймерів» виходить щотижня.

Читайте також

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 — почути все!

HyperX x Ducky One 2 Mini — маленька, але крута клавіатура

Нові гарнітури від HyperX для PlayStation 4

HyperX відвантажила більше 76 мільйонів одиниць своєї продукції

HyperX випускає клавіатуру на власних механічних перемикачах

Що ми побачили на вересневому CEE 2019

CEE 2019

HyperX представила цілий оберемок високоякісних ґеймерських пристроїв на gamescom

HyperX Cloud Alpha

«HyperX Style»: бренд HyperX персоналізує ґеймерські пристрої іменними стікерами

HyperX

Популярне