Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато, й ніхто не знає, хто ж вийде переможцем цього разу. Уже зараз на сайті проекту ви можете проголосувати за свого фаворита. Не зволікайте, адже тільки один із 30 учасників зможе вийти у фінал завдяки підтримці глядачів, 12 інших фіналістів вибиратиме жюрі проекту. Серед гравців другого сезону такі знаменитості як Данило «Zeus» Тесленко, Максим Старосвітський, Олена «Meg» Урусова та Максим Філіпін.

У шоу HyperX «Битви ґеймерів» боротьба між учасниками відбувається в традиційному для реаліті-шоу стилі, який нам продемонстрували в першому сезоні. Щотижня на фіналістів чекають цікаві завдання та конкурси на ігрову тематику. За результатами змагань гравців ставатиме все менше й менше, допоки не переможе найкращий. Проте не варто забувати, що саме від глядачів залежать, хто з конкурсантів отримає приз глядацьких симпатій (надзвичайно цінний, гарантія 100 %). Першу серію шоу ви можете переглянути вже зараз.

Не залишаться без цінних призів і глядачі. Серед тих, хто віддав свій голос, розігруватимуться гарнітури від HyperX. Тому поспішайте вивести обраного вами чемпіона в лідери. Та не забувайте, що шоу HyperX «Битви ґеймерів» виходить щотижня.

Читайте також

HyperX Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

HyperX Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

Підсумки WEGAME 5.0

HyperX показала ґеймерські новинки на CES 2019

HyperX

HyperX представила інноваційну ґеймерську гарнітуру Cloud Orbit

HyperX Cloud Orbit

Zona51 нарешті у Львові

Шалені знижки у Зона51

Зона51

HyperX та Allied Sports анонсували відкриття HyperX Esports Arena Las Vegas

HyperX Esports Arena Las Vegas

Трощені клавіатури, щасливі обличчя та інші наслідки WEGAME 4.0

Популярне