Другий сезон “Відьмака” від Netflix вийшов відразу з українським озвученням
Кілька тижнів тому серіал “Відьмак” від Netflix отримав українське озвучення — і це стало неабияким натяком, що другий сезон отримає повну локалізацію вже в мить релізу. Так і сталося!
Другий сезон “Відьмака” уже доступний і має як субтитри, так і повне озвучення. Серіал зараз посідає третє місце в топ-10 українського Netflix, а ще ж і доби не минуло з часу релізу! Втім, зважаючи на таку приємну новину для українського глядача, серіал дуже швидко може очолити цю десятку.
Тим паче, що перші рецензії винятково схвальні, та й сам Генрі Кавілл днями зізнався, що цим сезоном він уже був задоволений, на відміну від попереднього. Мовляв, якщо у першому сезоні Ґеральт ставився до всіх, немов Шрек в оригінальному мультику, то цього разу Генрі отримав змогу зробити Білого Вовка значно ближчим до літературного першоджерела.
Ну а ми сподіваємося, що така практика поступово ставатиме нормою і всі наступні прем’єри Netflix (не лише від самої компанії) будуть відразу озвучені українською.
А ви вже почали дивитися другий сезон “Відьмака”? Як вам?
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









