Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

Розробники Assassin’s Creed Valhalla поділились деякими подробицями щодо сезонної перепустки та запланованих DLC.

Поки що Ubisoft планують два великих платних доповнення. Першим стане Wrath of the Druids, яке вийде весною 2021 та перенесе гравців у Ірландію. У цьому доповненні доведеться вистежувати друїдів, розбиратися в гельських міфах та заринути в ірландську історію й фольклор.

Друге доповнення, The Siege of Paris, вийде влітку 2021 року та перенесе гравців у Францію. У ньому покажуть ключовий момент з історії вікінгів, а також підсумують спадщину клану Ейвора. Що приємно, у кожному з доповнень будуть не лише нові локації, історії, вороги та трофеї, а й цілі ігроладні механіки, з яких поки розповіли про можливість впливу на економіку того чи іншого регіону та окремі завдання для ваших йомсвікінгів.

Також у день релізу Assassin’s Creed Valhalla власники сезонної перепустки отримають додатковий квест — The Legend of Beowulf, який проведе нас шляхами славетного героя.

Крім цього, гра отримуватиме безкоштовні сезонні оновлення, які додаватимуть нові здібності, квести, спорядження та цілі ігрові режими та багато іншого Перший сезон розпочнеться в грудні, другий в березні, і ще два до кінця 2021 року. Ubisoft також підтвердили, що у грі з’явиться вже знайомий прихильникам серії навчальний режим Discovery Tour, який познайомить з тогочасною історією (справжньою, а не вигаданою) та культурою зображених у грі земель.

Ви можете замовити за цим посиланням локалізований українською артбук Світ гри Assassin’s Creed Valhalla.

Читайте також

Онлайн режим для Watch Dogs: Legion відклали до наступного року

Watch Dogs Legion

Керівник Drаgоn Age відкрив власну ігротворчу студію

Огляд Assassin’s Creed Valhalla [оновлюється]

Assassin's Creed Valhalla

Випадково оголосили нову дату релізу Far Cry 6

Far Cry 6

Що чекає на Immortals Fenyx Rising після релізу?

Immortals Fenyx Rising

Новий Тачанка епічно вривається у Rainbow Six Siege

Ubisoft Connect показує ваші досягнення за 5 років у незвичний спосіб

Стартує продаж артбуку Assassin’s Creed Valhalla українською