Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

Розробники Assassin’s Creed Valhalla поділились деякими подробицями щодо сезонної перепустки та запланованих DLC.

Поки що Ubisoft планують два великих платних доповнення. Першим стане Wrath of the Druids, яке вийде весною 2021 та перенесе гравців у Ірландію. У цьому доповненні доведеться вистежувати друїдів, розбиратися в гельських міфах та заринути в ірландську історію й фольклор.

Друге доповнення, The Siege of Paris, вийде влітку 2021 року та перенесе гравців у Францію. У ньому покажуть ключовий момент з історії вікінгів, а також підсумують спадщину клану Ейвора. Що приємно, у кожному з доповнень будуть не лише нові локації, історії, вороги та трофеї, а й цілі ігроладні механіки, з яких поки розповіли про можливість впливу на економіку того чи іншого регіону та окремі завдання для ваших йомсвікінгів.

Також у день релізу Assassin’s Creed Valhalla власники сезонної перепустки отримають додатковий квест — The Legend of Beowulf, який проведе нас шляхами славетного героя.

Крім цього, гра отримуватиме безкоштовні сезонні оновлення, які додаватимуть нові здібності, квести, спорядження та цілі ігрові режими та багато іншого Перший сезон розпочнеться в грудні, другий в березні, і ще два до кінця 2021 року. Ubisoft також підтвердили, що у грі з’явиться вже знайомий прихильникам серії навчальний режим Discovery Tour, який познайомить з тогочасною історією (справжньою, а не вигаданою) та культурою зображених у грі земель.

Ви можете замовити за цим посиланням локалізований українською артбук Світ гри Assassin’s Creed Valhalla.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Шалений вечір стрімів на PlayUA

may 21 stream

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

alzara radiant echoes.jpeg

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant