Друзі про Давида Черкаського: подія до 90-річчя легендарного режисера пройде в Києві з вільним входом

Цього року відомому українському режисеру анімації Давиду Яновичу Черкаському виповнилося б 90 років. На ювілей метра 23 серпня 2022 року о 18:00, у Київському академічному театрі Українського фольклору “Берегиня” (вул. Івана Миколайчука 3А), відбуеться вечір пам’яті “Друзі про Давида Черкаського”. Пригадувати метра будуть видатні діячи української культури, друзі та колеги режисера: актор та режисер Віктор Андрієнко, письменник та поет Володимир Каденко, художник та аніматор Радна Сахалтуєв, актор та бутафор Вадим Тупчий, дипломат та ведучий Дмитро Чекалкін та багато інших.

Вхід на подію вільний, хоча благодійний внесок ветеранам київської культури вітається. Організатором вечору є видавництво Саміт-Книга.

Давид Янович Черкаський (1931-2018) відомий анімаційними стрічками та серіалами “Пригоди капітана Врунгеля”, “Острів Скарбів”, “Лікар Айболить” та ін. Він також був режисером відеоігрової адаптації свого “Острову Скарбів” від української студії Action Forms. Під час зустрічі з шанувальниками на Kyiv Comic Con у 2018 році (наші враження про який почитати можна тут) метр казав що працює над ще однією грою (цього разу в жанрі point-and-click), проте завершити її за життя майстра не судилося.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Хайтарма

Режисерка Ірина Правило отримала першу в Україні докторську ступінь з аудіовізуального мистецтва та виробництва

Культовий український фільм “Сьомий маршрут” повернеться на екран в рамках КиївКіноФест

Конфліктологія українського кіно: чому Шевченківську премію цьогоріч не отримає не лише “Памфір”, а взагалі жодна стрічка

«Я поверну собі своє життя»: безкоштовна виставка робіт Максима Кривцова відкриється в Києві

Далі: Я поверну собі своє життя

Безкоштовні книжки про українське мистецтво від «Мистецького Арсеналу»

arsenal03

Дізнайтесь все, що ви хотіли знати про подкасти на безкоштовній події в Києві!

Книгарня Є

Суспільне Медіатека: унікальний онлайн-архів відео та аудіо доступний в режимі бета-версії

Суспільне Медіатека