Два нових танки у War Thunder

detail (1)

Компанія Gaijin Entertainment повідомляє, що у військово-історичній MMO — War Thunder з’явився новий тип військових машин. Експериментальна модель танка ШТ-1 поповнила ряди радянської, німецької та американської наземної техніки.

Розробки ШТ-1 почалися ще до початку Другої світової війни. Перша світова продемонструвала неефективність звичних піхотних проривів і зажадала створення абсолютно нового типу наземної техніки, здатного без особливих зусиль перетинати переорані вибухами поля і зруйновані дороги. Такою технікою став танк ШТ-1 — перша і єдина у світі модель крокуючого танка.

ШТ-1 володів майже повною невразливістю до дії протитанкових мін, а завдяки незвичайному зовнішньому вигляду, вселяв страх і сіяв паніку в рядах ворожих піхотинців. Хай там як, під час “ходьби” машина була дуже помітна і як наслідок вразлива до різних видів вогнепальної зброї, що в купі з високою вартістю виробництва змусило СРСР відмовитися від масового виробництва крокуючих танків. Для відтворення ШТ-1 у грі розробники War Thunder збирали інформацію про нього в архівах по всьому світу. Різні частини ШТ-1 були згодом виявлені в проектах більш пізніх радянських танків КВ-2, Т-26 і Т-60.

Всього було зібрано 20 одиниць, з яких 5 були захоплені німцями, а 3 — передані США в рамках програми обміну розробками. Саме тому у War Thunder ШТ-1 представлений також в лінійках наземної техніки Німеччини та США.

Крім ШТ-1, розробники War Thunder вирішили потішити гравців ще однією експериментальною моделлю танка — ШС-255. Він простий в керуванні. З усіх боків танк укріплений з прогумованою бронею і не має особливо вразливих місць. Два типи спеціальних снарядів нічим не відрізняються один від одного, що дозволить користувачам не міняти стиль гри, коли закінчаться снаряди звичного типу. Також ШС-255 має шкалу здоров’я, що відрізняє його від усіх видів техніки, що представлені у грі. Розробники впевнені, що новий танк припаде до смаку як новим гравцям, так і досвідченим танкістам.

Випробувати обидва танки у справі можна у грі War Thunder в розділі “Події”.

Читайте також

Stardew Valley отримає ще одне безкоштовне контентне оновлення

Stardew Valley

Warcraft III: Reforged врешті отримає рейтинговий режим гри

Warcraft III: Reforged

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Як розробники ігор День Дурня святкували

overwatch

“Вона має плани на цей жалюгідний світ!” Rage 2: Rise of the Ghosts представляє нового лиходія

Lenovo представляє результати дослідження поведінки та уподобань геймерів

За операційну систему Windows доведеться платити щомісяця

Epic Games викуплять права на Apex Legends у EA

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: