Два великих анонси від Razer

Всесвітньовідома компанія Razer зробила два великих анонси. Про кожен із них я коротко розповім у цій новині і розпочну з найцікавішого.

OSVR

OSVR — система віртуальної реальності, яка працює як з апаратним, так і з програмним забезпеченням  на кожному рівні VR-ігор. У центрі системи стоїть шолом OSVR Hacker Dev Kit, який наділений 5,5-дюймовим екраном з роздільністю Full HD. Поле огляду складає 90° як по горизонталі, так і по вертикалі. Працює система з найпопулярнішими рушіями, серед яких Unity 3D та Unreal 4 Engine, а також компаніями Bosch, Razer, Sixense і LeapMotion. Поки-що пристрій доступний тільки для розробників. У широкі маси його почнуть продавати вже в червні цього року за ціною 200 доларів.

RAZER FORGE TV

Razer Forge TV — це система на базі Android, яка має на меті перенести хардкорний ґеймінґ на PC i Android у вашу вітальню. У комплекті доступна мікро-консоль обладнана процесором Qualcomm Snapdragon 805 з чотирма ядрами по 2,5-ГГц, відеокартою Adreno 420 та 2 ГБ оперативної пам’яті. Погодьтеся, залізо не найсильніше, але за запевненням розробників, його цілком вистачить на та, щоб запускати найсучасніші Android-ігри та деякі ігри для PC, працювати з різними мультимедійними сервісами та показувати відео у FullHD. До складу системи також входять два периферійних Bluetooth-пристрої: Razer Serval і Razer Turret. Продажі Razer Forge TV почнуться вже у цьому кварталі. Ціна складе $100 або $150 в комплекті з маніпулятором Razer Serval. За клавіатуру і мишку Razer Turret доведеться доплати ще 130 “вічнозелених”.

Читайте також

Новий Razer Blade — найкомпактніший 15.6″ ігровий ноутбук у світі

Razer Blade

Razer запускає власний цифровий магазин відеоігор

Razer

Відкритий додаток для Pokemon Go від Razer

Меґан Фокс стала обличчям Stormfall: Rise of Balur

«Пітьма за спиною» — мобільний квест про офіцера Лангфор Сардо

Вийшла українська мобільна гра Quadro Puzzle

Безкоштовне доповнення до Punch Club уже завтра

Вийшла iOS-версія української Treasure of Empire

Популярне