Двейн Джонсон докладеться до екранізації It Takes Two

У січні цього (вже багатостраждального) року видання Variety повідомляло про початок роботи над екранізацією хіта It Takes Two. Зараз завдяки інсайдерській інформації цього ж авторитетного видання світ дізнався ще два факти щодо прийдєшньої екранізації. По-перше наразі нєю опікується Amazon. А по-друге виробництвом стрічки займеться компанія Seven Bucks, співзасновником якої є відомий актор та колишній рестлер Двейн “The Rock” Джонсон.

Поки що мова іде лише про продюсерський внесок Джонсона, однак ті ж такі інсайдерські джерела Variety наголошують що навряд би він був зацікавлений у проєкті як продюсер, якби не мав якісь акторські плани на цей фільм. Зрештою, продюсерський внесок Джонсона у фільм 2019 року “Шазам!” (наш огляд) пояснюється тим, що у всесвіті DC у актора є певна “ставка” у якості одного з основних опонентів супергероя з цієї стрічки — Чорного Адама.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

Amazon розширить всесвіт «Хлопаків» новим серіалом від режисера «Синього Жука»

вітчизник

Страйк Гільдії сценаристів офіційно завершено

wga strike

До мережі потрапили нові фото зі зйомок серіалу по Fallout

Fallout 4