Дві українські команди з CS2 пройшли у фінальну частину ESL Pro League XIX

Одразу дві українські команди, Monte і NAVI, пройшли в плейоф турніру ESL Pro League XIX. Такого не відбувалося давненько, тож українським уболівальникам є додатковий стимул стежити за фінальною частиною турніру.

За старою доброю традицією двічі на рік на сонячних берегах Мальти збираються 32 команди з усіх куточків планети, щоби помірятися силами. Приємним бонусом стає призовий фонд у 750 тисяч доларів.

Ось як це відбувається: у першій стадії команди ділять на чотири групи, по вісім у кожній, де визначаються чотири найкращих, що проходять далі. Процес відсіювання відбувається за допомогою сітки потрійного виключення.

І саме з третьої, останньої, спроби команда з Монастирища змогла відібратися у стадію плейоф. На своєму шляху їм довелося зіграти з такими колективами, як ENCE, Liquid, Furia і російським клубом Forze, який саме Monte відправили додому.

Однак і це ще не все. Monte — не єдиний український колектив, що пройшов до наступної стадії турніру. Ще одним стали чемпіони першого Мейджору в CS2 — NAVI, які щойно програли у вирішальному матчі проти Complexity за посів.

Це вже друге подібне досягнення для наших команд. У вісімнадцятому сезоні Monte посіли 3-4 місце, а NAVI зупинилися за крок до перемоги, програвши MOUZ.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Євген Коноплянка заснував нову українську команду з Counter-Strike 2

p.ua.kono.efc

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand

Міна в Counter-Strike 2 — плюси, мінуси, підводні камені

peter grinbergs 55 claymore4

Студія Maincast встановила рекорд кількості одночасних глядачів на українськомовній трансляції

p.ua.mc

NAVI стали чемпіонами першого Мейджору в CS2

p.ua.navi champs

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Ґемблінговий сайт став причиною зриву матчу на Мейджорі з Counter-Strike 2

p.ua.Мейджор 1

В Україні відбувся кіберспортивний турнір для студентів ВНЗ

p.ua.cs2 турнір