Dwarf Fortress зібрала $7M за перший місяць оновленої комерційної версії

Оновлений реліз фентезійного симулятору містобудування Dwarf Fortress, що він вийшов минулого місяця, зробив творців гри, братів Зака і Тарна Адамсів, доларовими мультимільйонерами. У повідомленні на офіційному форумі гри Зак Адамс натхненно віддячив прихильникам гри та новоприбулим гравцям у фіромовому стилі:

Кінцівка з казки стала реальністю, та для цього не довелося цілувати жабу. Лише дати їй гроші. Ваша вдячність стала нашим буттям. Вона перевозить нас у автівках, що ми їх водимо. Вона підтримує нас їжею, яку ми споживаємо. Немає більше іншого існування, крім того яке ви надаєте. Коли ми помремо ви будете причиною, чому нас пам’ятатимуть.

Для того щоб підкреслити, наскільки гучними є прибутки гри за перший місяць комерційного релізу, Адамс дав порівняльну таблицю, в якій наведені зароблені на Dwarf Fortress гроші за останні кілька місяців. Втім, вистачить і двох: за грудень було $15635,07. За січень стало карколомних $7230123,58. Трохи менше половини заробленого ще піде на податки, однак навіть того що залишиться братам буде достатньо, щоб роками адекватно жити на гроші зароблені від власного відомого творіння. І не лише їм: одним з перших комерційних кроків ігротворчої студії Bay 12 Games став прийом на роботу відомого моддера гри, який використовує псевдонім Putnam.

Слід зазначити, що фінансова сторона питання за 16 років існування гри стало ребром не від хорошого життя: у 2019 році у Тарна Адамса діагностували рак шкіри і це примусило братів замислитись над тим, що і на якому рівні вони хочуть робити залишок свого життя. Ще слід додати, що комерційним є лише оновлений реліз, оригінал з ASCII-графікою залишається безкоштовним.

Гра продається у Steam та itch.io.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder