Dwarf Fortress зібрала $7M за перший місяць оновленої комерційної версії

Оновлений реліз фентезійного симулятору містобудування Dwarf Fortress, що він вийшов минулого місяця, зробив творців гри, братів Зака і Тарна Адамсів, доларовими мультимільйонерами. У повідомленні на офіційному форумі гри Зак Адамс натхненно віддячив прихильникам гри та новоприбулим гравцям у фіромовому стилі:

Кінцівка з казки стала реальністю, та для цього не довелося цілувати жабу. Лише дати їй гроші. Ваша вдячність стала нашим буттям. Вона перевозить нас у автівках, що ми їх водимо. Вона підтримує нас їжею, яку ми споживаємо. Немає більше іншого існування, крім того яке ви надаєте. Коли ми помремо ви будете причиною, чому нас пам’ятатимуть.

Для того щоб підкреслити, наскільки гучними є прибутки гри за перший місяць комерційного релізу, Адамс дав порівняльну таблицю, в якій наведені зароблені на Dwarf Fortress гроші за останні кілька місяців. Втім, вистачить і двох: за грудень було $15635,07. За січень стало карколомних $7230123,58. Трохи менше половини заробленого ще піде на податки, однак навіть того що залишиться братам буде достатньо, щоб роками адекватно жити на гроші зароблені від власного відомого творіння. І не лише їм: одним з перших комерційних кроків ігротворчої студії Bay 12 Games став прийом на роботу відомого моддера гри, який використовує псевдонім Putnam.

Слід зазначити, що фінансова сторона питання за 16 років існування гри стало ребром не від хорошого життя: у 2019 році у Тарна Адамса діагностували рак шкіри і це примусило братів замислитись над тим, що і на якому рівні вони хочуть робити залишок свого життя. Ще слід додати, що комерційним є лише оновлений реліз, оригінал з ASCII-графікою залишається безкоштовним.

Гра продається у Steam та itch.io.

Читайте також

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

Відновлюємо активність — Новини Steam-кураторів PlayUA

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

У Steam почався Indie Cup Celebration 2023. Там аж 40 українських інді-ігор!

farlanders header

GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

GOG

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Клон Among Us обійшов оригінал за кількістю гравців

goose goose duck

Steam анонсував нову подію — «Фестиваль таємниць»

Sherlock Holmes. Chapter 1

У Steam з’явилися підсумки року

Steam Replay

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: