Не паркуром єдиним! У Dying Light 2 вас також посадять за кермо

Під час закритого показу Dying Light 2 увагу відвідувачів привернула сцена, де головний герой в одній місії примушує водія доїхати до сюжетної локації.  Свого часу в доповненні The Following була змога зібрати та керувати своїм баґґі, тож виникає закономірне питання: чи буде автотранспорт у Dying Light 2, і наскільки розвинулась ця механіка з часів The Following?

Ось що каже з цього приводу головний дизайнер Тімон Смектала:

Одразу хочу прояснити: гра не про водіння. Так, ви зможете кермувати і будуть місії, де вам прийдеться вести авто. Ви також зможете сидіти на пасажирському сидінні, поки кермує хтось інший — втім, це ніколи не буде ключовою механікою гри.

 

Також ґейм-директор Марк Албінет розказав, що ультрафіолетове світло стане не просто захистом від монстрів у темряві, а ще й засобом контролю інфекції в тілі головного героя.

Коли ви заражені та перебуваєте у темряві… я хочу сказати, щоб залишатися «нормальним» вам потрібно бути під ультрафіолетовим світлом. Тому затримка у темряві, хай то нічний рейд або темна зона, буде провокувати зростання рівня інфікованості.

Інакше кажучи, вже існуючі механіки виживання та важливість циклу дня-ночі розробники збагатять додатковими можливостями, які до всього й впливатимуть на загальну сюжетну лінію.

Dying Light 2 вийде навесні 2020 року на PC, PS4, та Xbox One.

Читайте також

Обираємо доповнення року | PUGA 2016

Розробники Dying Light та Rocket League повідомляють про співпрацю

Спеціальне видання Dying Light за $10 мільйонів

Порадник ґеймера: Лютий 2016

Дата виходу та подробиці нового DLC для Dying Light

Dying Light: The Following вийде на початку 2016-го

Студія Techland анонсувала FIM Speedway Grand Prix 15, гру без зомбі

Techland випустила безкоштовну демо-версію Dying Light

Популярне