Dying Light 2 втратила одного з ключових розробників

Часто таке трапляється, що розробники ігор, які віддавали більшість свого життя улюбленій справі, просто перегорали, і їм доводилося покидати стіни рідної компанії. Так нещодавно сталося з Павлом Селінджером — арт-директором польської студії Techland, у якій він працював близько 22 років.

Про це Павло повідомив на своїй сторінці у LinkedIn. Він дуже радий, що працював там і завів там круті знайомства. Останнім проектом, над яким працював ігротворець, був Dying Light 2.

Згодом  інформацію про звільнення вирішила прокоментувати і сама компанія Techland. Виявилося, що протягом двох років Павло був не арт-директором, а очолював команду наративних дизайнерів Dying Light 2 і сам працював над сюжетом прийдешнього проекту. У студії дуже задоволені роботою Павла і повідомили, що іще з жовтня минулого року його обов’язки перейняв Петро Шиманєк.

Окрім цього автори зомбі-шутера пообіцяли що вже найближчим часом нарешті поділяться з фанатами свіжими та цікавими новинами про гру. Нагадуємо, що Dying Light 2 не має дати виходу і має вийти десь у цьому році.

Читайте також

Нове доповнення до Dying Light вийде наступного місяця

Dying Light

Діри у The Last of Us 2, Dying Light 2 на мінімалках — PlayNews Remastered

The Last of Us Part II

У Dying Light запустили подію на честь 5-річчя гри

Dying Light

Перенесення продовжуються — Dying Light 2 відклали на невизначений термін

Не паркуром єдиним! У Dying Light 2 вас також посадять за кермо

Dying Light 2

Спеціальне видання Dying Light за $10 мільйонів

Дата виходу та подробиці нового DLC для Dying Light

Dying Light: The Following вийде на початку 2016-го

Популярне