Дивіться документальний фільм про українські традиції “Весільний спадок” безкоштовно!

За заповітами великого кобзаря не треба цуратись свого. Цей постулат стосується як нашої культури взагалі, так і українського кіно. Обидва з них предствляє чудовий документальний фільм “Весільний спадок“, подивитися який з 24 серпня можна абсолютно безкоштовно на YouTube-каналі FILM.UA Group, які зробили фільм у 2020 році за підтримки Державного агенства України з питань кіно та Міністерства культури, молоді та спорту. Якщо Ви шукаєте, що саме подивитись на День українського кіно (нагадаю, що цьогоріч це 10 вересня), подивитись з українського кіно взагалі під настрій (а хіба буває настрій не дивитись своє?..), або ж просто хочете знати більше про наші традиції, то повнометражний фільм 2020 року — саме те, що Ви шукаєте.

Весільний спадок” Олексія Гуза вийшов на великі екрани України у жовтні 2020 року, під час карантину. В основу стрічки покладені багаторічні етнографічні та антропологічні дослідження, завдяки яким у фільмі можна побачити автентичні весільні традиції з восьми областей України: Івано-Франківської, Київської, Закарпатської, Харківської, Рівненської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської. Реконструкції супроводжуються коментарями провідних істориків, етнографів, фольклористів, колекціонерів та знавців українського народного вбрання, народних майстрів та інших експертів. Це справжня аудіовізуальна скарбниця української обрядової культури.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розпочалися зйомки українського фільму жахів «Конотопська відьма»

Конотопська відьма

Довгоочікуваний український нуар “Генделик” виходить в широкий прокат 16 листопада

Генделик

“Мої думки про кіно”: відомий український режисер Антоніо Лукіч завів канал на YouTube

Мої думки про кіно

Український режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук підписав контракт з американським агентом

Дивіться “Літургію протитанкових перешкод” Дмитра Сухолиткого-Собчука безкоштовно на сайті The New Yorker

Літургія протитанкових перешкод

Українець, без якого б не існувало кінематографу. Історія Йосипа Тимченка

“Мультфільм тижня” від Довженко-Центру повернеться вже незабаром

Ірина Гурвич

Режисер анімації Євген Сивокінь отримає “Золоту Дзиґу” за внесок у розвиток українського кінематографа

ievhensyvokin

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: