Дивіться офіційну українськомовну трансляцію The International 2022 разом із Maincast

Сьогодні розпочався плей-офф The International — найбільшого турніру з Dota 2, який цьогоріч проходить у Сінгапурі. Так, наразі є чимало скарг на рівень проведення турніру, так, Valve останнім часом понароблювали всілякої чортівні (продали медійні права руснявій букмекерській конторі, зрізали кількість українських талантів, а вчора ще й запустили офіційну сторінку турніру у VK), але це не стане нам на заваді в підтримці та поширенні українськомовного контенту.

На відміну від Last Chance Qualifier і групового етапу, які коментували окремі афілійовані стрімери та ком’юніті-каст, плей-офф уже має офіційну українськомовну студійну трансляцію від компанії Maincast. Тому від сьогодні й до 23 жовтня (а потім ще на фінальну частину 29-30 жовтня) забігайте на офіційний стрім дивитися захопливі матчі й слухати улюблених українських коментаторів.  А після закінчення ігрового дня далеко не тікайте, бо вас іще чекатиме розважальне підсумкове шоу.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand

Valve полагодила правила рефандів ігор в Steam

steam

Студія Maincast встановила рекорд кількості одночасних глядачів на українськомовній трансляції

p.ua.mc

Valve суттєво покращила сімейний режим Steam

steam