web analytics

Дивіться перший ігроладний трейлер українського шутера SAND

Після колоритного анонсу SAND на PC Gaming Show торік, львівська студія Hologryph не надто багато розповідала про свою гру, але сьогодні розробники потішили нас новим трейлером свого майбутнього релізу, де нарешті можна побачити ґеймплей майбутного PvPvE-шутера — як сутички посеред піщаного моря, так і пошуки скарбів на островах.

Зверніть увагу, що трейлер знову має винятково українське озвучення.

SAND — це альтернативна історія Землі, де не було Першої світової війни. Проте був неймовірний технологічний стрибок, що дозволив людству космічні подорожі вже наприкінці ХІХ сторіччя. Аж ось на планеті Софія, одній із найбагатших колоній Австро-Угорської імперії, сталася екологічна катастрофа.  Переселенці втекли, колонії занепали… і тільки галицькі авантюристи лишилися підкорювати неозорі піски планети, намагаючись відшукати неймовірні скарби.

Гра поєднуватиме у собі PvE і PvP режими і загалом буде схожа на Sea of Thieves. Тільки замість кораблів підкорювати дюни будуть Трамплери — такі собі самохідні фортеці для зберігання зібраного і пересування світом, які можна буде вдосконалювати в ході гри.

До речі, нещодавно нам вдалося поспілкуватися з розробниками гри і вони розповіли нам багато цікавого. Залишаємо посилання на інтерв’ю.

Дати виходу гри все ще не анонсували, однак ми вже знаємо, що вона вийде на PS5, Xbox Series X|S та ПК. Також гру можна додати до бажаного в Steam і записатися на тестування гри, адже перша закрита бета SAND запланована цього літа.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало закрите тестування ультрареалістичного Ukrainian Fight Drone Simulator

ufds color

На виставці Wholesome Direct 2024 анонсували нову українську гру Tukoni: Forest Keepers

screenshot 05

Майбутня підводна екшн гра Ocean Keeper від української студії RetroStyle Games отримала нове оновлення

p.ua.codename ocean keeper

Вийшла демо-версія української гри про повернення військового додому — Broken Life

p.ua.broken life

Врятуйте жителів світу Нанрас у новій українській візуальній новелі Heralds of the Avirentes

p.ua.heralds of the avirentes

Розробники SAND дали відповіді на найчастіші запитання

sand faq v02

Анонсовано українську гру Codename: Ocean Keeper — роуґлайк на дні океану

p.ua.codename ocean keeper

Ми ПЕРШИМИ пограли в SAND (враження від альфа-версії гри)

SAND

Популярне