«Диво-жінка 1984» показала чудовий старт на HBO Max

Фільм «Диво-жінка 1984» (наш огляд), прем’єра якого відбулася одночасно у кінотеатрах та на стрімінговій платформі HBO Max, показав досить високі стартові результати. Так, сервіс оцінювання Nielsen розповідає, що з 21 по 27 грудня фільм переглядали найбільше з-поміж усіх шоу на HBO Max.

Загалом стрічку подивилися 2,25 мільярдів хвилин, що дорівнює 14,9 мільйонам повних переглядів стрічки. Це на 580 млн хвилин більше, ніж було у фільму «Душа» від кінокомпанії Pixar, прем’єра якого відбулась того ж дня на сервісі Disney+.

Вплив фільму «Диво-жінка 1984» на HBO Max важко переоцінити. Як вже було анонсовано в середу під час нашого фінансового звіту, і як показує інформація, зібрана Nielsen, це було великим святковим подарунком для користувачів у час, коли вони цього хотіли. Співпраця з Warner Bros. продовжиться ще на довгі роки, але розпочалась вона з прем’єрою «Диво-жінки 1984» та її великим успіхом.

розповів Енді Форсселл, виконавчий віце-президент HBO Max

Далі у Warner Bros. є чіткий план випускати свої фільми у HBO Max в день прем’єри. До цієї ініціативи вони навіть випустили трейлер, у якому показали багато нових кадрів з усіх своїх стрічок, прем’єра яких відбудеться у 2021 році.

Читайте також

Ось як знімали прийдешню екранізацію Mortal Kombat

Mortal Kombat

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

Ембер Герд може не повернутися до ролі Мери в «Аквамен 2»

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Зйомки сиквелу «Аквамен» розпочнуться влітку

У мережу злили офіційну назву “Матриці 4”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: