“Диво-Жінка 1984” вже доступна в українських онлайн-кінотеатрах

Ще минулого року на екранах кінотеатрів з’явилася довгоочікувана “Диво-Жінка 1984” (наш огляд). От тільки багато хто так і не зміг переглянути фільм через заходи безпеки, вжиті для запобігання поширення коронавірусу. Warner Bros. підійшли з розумінням до українських глядачів і з радістю повідомили, що розпочато ранній реліз фільму в українських онлайн-кінотеатрах.

Вже з 14 січня 2021 року супергеройський блокбастер можна глянути у онлайн-сервісах. Там його розповсюджують за моделлю PVOD, яка передбачає преміальну оренду кінострічки на 48 годин. І тепер українські глядачі без усіляких перешкод зможуть переглянути нове творіння DC та Warner Bros.просто у себе вдома. Ціна оренди різниться у різних сервісах, і не перевищує 150 гривень.

Наприклад, фільм можна подивитись Sweet.tv ось тут.

З фільмом «Диво-Жінка 1984» Петті Дженкінс повернулась у режисерське крісло, а Ґаль Ґадот – до образу головної героїні. Перемотавши плівку в 1980-ті, Диво-Жінка постає перед нами у своїй новій кінопригоді, де політає на блискавках, розправить золоті крила і в погоні за мрією зустрінеться з двома абсолютно новими для неї супротивниками: Максом Лордом та Гепардою.

Якщо ви досі не певні, чи варто дивитися фільм, то неодмінно прочитайте наш огляд від Олега Кулікова. Він розібрав усі переваги та недоліки кінокартини і об’єктивно оцінив її.

Читайте також

Ось як знімали прийдешню екранізацію Mortal Kombat

Mortal Kombat

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

Ембер Герд може не повернутися до ролі Мери в «Аквамен 2»

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Зйомки сиквелу «Аквамен» розпочнуться влітку

У мережу злили офіційну назву “Матриці 4”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: