“Диво-Жінка 1984” вже доступна в українських онлайн-кінотеатрах

Ще минулого року на екранах кінотеатрів з’явилася довгоочікувана “Диво-Жінка 1984” (наш огляд). От тільки багато хто так і не зміг переглянути фільм через заходи безпеки, вжиті для запобігання поширення коронавірусу. Warner Bros. підійшли з розумінням до українських глядачів і з радістю повідомили, що розпочато ранній реліз фільму в українських онлайн-кінотеатрах.

Вже з 14 січня 2021 року супергеройський блокбастер можна глянути у онлайн-сервісах. Там його розповсюджують за моделлю PVOD, яка передбачає преміальну оренду кінострічки на 48 годин. І тепер українські глядачі без усіляких перешкод зможуть переглянути нове творіння DC та Warner Bros.просто у себе вдома. Ціна оренди різниться у різних сервісах, і не перевищує 150 гривень.

Наприклад, фільм можна подивитись Sweet.tv ось тут.

З фільмом «Диво-Жінка 1984» Петті Дженкінс повернулась у режисерське крісло, а Ґаль Ґадот – до образу головної героїні. Перемотавши плівку в 1980-ті, Диво-Жінка постає перед нами у своїй новій кінопригоді, де політає на блискавках, розправить золоті крила і в погоні за мрією зустрінеться з двома абсолютно новими для неї супротивниками: Максом Лордом та Гепардою.

Якщо ви досі не певні, чи варто дивитися фільм, то неодмінно прочитайте наш огляд від Олега Кулікова. Він розібрав усі переваги та недоліки кінокартини і об’єктивно оцінив її.

Читайте також

Ембер Герд може не повернутися до ролі Мери в «Аквамен 2»

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Зйомки сиквелу «Аквамен» розпочнуться влітку

У мережу злили офіційну назву “Матриці 4”

«Диво-жінка 1984» показала чудовий старт на HBO Max

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Warner Bros. показали нові кадри The Suicide Squad, Mortal Kombat, Space Jam 2, Godzilla vs. Kong та інших фільмів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: